XIV Wojewódzki Konkurs „A to Polska właśnie…”

W dniu 22 listopada br. odbył się w naszej szkole XIV Wojewódzki Konkurs „A to Polska właśnie…” Wzięło w nim udział 67 uczniów z 37 szkół z Podkarpacia. Swoje talenty prezentowali w dwóch kategoriach: piosenki patriotycznej i recytacji. Nasi uczniowie spisali się na medal i zajęli czołowe miejsca w recytacji, tj. I miejsce – Stanisław Kołodziejczyk,
II miejsce – Helena Pawluk. Uroczystość podsumowania konkursu uświetnili swoją obecnością: pani Anna Huk – wicemarszałek województwa podkarpackiego, pan Waldemar Paluch – Burmistrz Miasta Jarosławia oraz pani Katarzyna Pieniążek reprezentująca pana Franciszka Gołąba – prezesa PGKiM w Jarosławiu, jednego ze sponsorów nagród. Warto nadmienić, że impreza przebiegała pod honorowym patronatem Podkarpackiego Kuratora Oświaty oraz Burmistrza Miasta Jarosławia. Patronat medialny objęli: „Radio FARA” oraz „Ekpress Jarosławski”. Nad całością czuwała s. Alicja – dyrektor szkoły, natomiast o oprawę artystyczną zadbała s. Laura, która z wdziękiem poprowadziła uroczystość finałową. Z kolei piękną fotorelację wykonała pani Katarzyna Szarek. Wszystkim uczestnikom, opiekunom, instruktorom gratulujemy wspaniałych występów i zapraszamy na kolejną edycję w przyszłym roku. Nie może Was zabraknąć!
22 listopada, 2023