Wycieczka kl. IV do Rzeszowa

5 grudnia to był wyjątkowy dzień dla klasy 4 i dwóch uczennic z klasy 6. Uczniowie wraz z wychowawczyniami p. Anetą Gmyrek i s. Albertą wyjechali do Rzeszowa. Spędzili tam cały dzień i był to dzień wypełniony wspaniałymi atrakcjami. Uczniowie najpierw poznali historię miasta Rzeszowa zwiedzając „Rzeszowskie Piwnice”. Następnie po raz pierwszy mieli okazję być w „Teatrze Maska” i oglądać przepiękny spektakl „Opowieść wigilijna”. Po przepysznym obiedzie udali się do wrotkarni „Wywrotki” gdzie pod okiem Pani Instruktor poznali tajniki jeżdżenia na wrotkach i sami próbowali jazdy po specjalnym torze. Ostatnią atrakcją tego dnia był Jarmark Świąteczny na rzeszowskim Rynku, czyli spotkanie z Mikołajem, przejażdżki na karuzeli i diabelskim młynie oraz zakupy na straganach świątecznych. To był na prawdę wspaniały dzień i bardzo udany wyjazd.

5 grudnia, 2023