Występ Uczniów kl. II o św. Mikołaju

,,Dokąd biegniesz Zimo biała? Do każdego Mikołaja ! Do tych zwykłych i tych Świętych. Wszystkim dzisiaj dam prezenty !”.
6 grudnia odwiedził nasze szkolne mury bardzo wyczekiwany Gość. Był to oczywiście Święty Mikołaj, który jak co roku pamięta o naszych uczniach – tych małych i dużych. Już od rana z niecierpliwością wszyscy oczekiwali i nasłuchiwali dźwięku dzwonków, oznajmujących nadejście Św. Mikołaja. Uczniowie klasy drugiej mieli przyjemność wystąpić przed naszym kochanym Świętym. Mali aktorzy przybliżyli nam postać biskupa z Mirry, zaśpiewali piosenki oraz zatańczyli specjalnie dla Mikołaja Świętego. Mając na uwadze, że nasz Gość znany jest z tego, że nie myśli o sobie, lecz o innych drugoklasiści postanowili zrobić coś dla niego i podarowali mu upieczone przez siebie pierniki. Po przedstawieniu Św. Mikołaj odwiedził i wręczył prezenty wszystkim dzieciom. Św. Mikołaju dziękujemy za odwiedziny i już czekamy kolejnej zimy !
6 grudnia, 2023