Wycieczka kl. I-III do Rzeszowa

Uczniowie edukacji wczesnoszkolnej na wycieczce w Rzeszowie. 15 grudnia klasy 1-3 zwiedziły Muzeum Dobranocek w Rzeszowie, gdzie mieli okazję zapoznać się z unikatowymi zbiorami związanymi z historią polskiej i zagranicznej animacji dla dzieci. Za szklanymi gablotami podziwialiśmy bohaterów m.in. takich animacji, jak: „Miś Uszatek”, „Przygody Misia Colargola”, „Mały Pingwin Pik-Pok”, „Trzy Misie”. Zapoznaliśmy się z pierwszą polską dobranocką „Jacek i Agatka”, a także postaciami związanymi z produkcjami zagranicznymi: „Krecik”, „Wilk i Zając”, „Smerfy”, „Pszczółka Maja” czy „Muminki”. Po dawce wiedzy, przyszedł czas na aktywność ruchową w postaci Parku Trampolin, gdzie czekała nas moc atrakcji w postaci różnych trampolin, basenów z piłeczkami i piankowymi kostkami. Po instruktażu i rozgrzewce przyszedł czas na upust energii – podskokom i przeróżnym akrobacjom nie było końca.

15 grudnia, 2023