Jasełka „Noc, gdy przyszła Miłość…”

Wigilia Bożego Narodzenia to jeden z najpiękniejszych dni w roku, tradycją naszej szkoły jest przygotowanie i wystawienie w okresie przedświątecznym Jasełek. Przedstawienie jasełkowe noszące tytuł „Noc, gdy przyszła Miłość…” odbyło się w czwartek 21 grudnia 2023r.
Tegoroczne „Jasełka” zostały przygotowane przez uczniów klasy 2 i 3 pod opieką pani Ani i pani Kasi, która zadbała o dekorację sali.
W specjalnie przygotowanych strojach oraz w przepięknej betlejemskiej scenografii po raz kolejny mogliśmy przeżyć historię Maryi, Józefa i Małego Jezusa. Na nowo kontemplować wydarzenia, które miały miejsce ponad dwa tysiące lat temu. Scenki z życia Nowonarodzonego Dzieciątka, pasterzy, mędrców oraz aniołów przeplatane były pięknymi kolędami, które wprowadziły nas w radosną atmosferę świąt Bożego Narodzenia.
21 grudnia, 2023