Spotkanie z Absolwentką Szkoły Aleksandrą Czerniecką

W poniedziałek 11 marca 2024r. w małej auli miało miejsce szczególne spotkanie. Odwiedziła nas absolwentka naszej szkoły Aleksandra Czerniecka, znakomita pianistka.
W spotkaniu uczestniczyli uczniowie klas V-VIII oraz II. Uczniowie z zaciekawieniem słuchali, jak to było uczyć się w naszej szkole. Poznali ciekawostki z życia i studiów Oli w Stanach Zjednoczonych – a następnie mieli okazję dopytać o interesujące ich kwestie. Podczas spotkania Artystka opowiedziała także o swojej pasji oraz poradziła, że liczy się w życiu to, w czym czujemy się najlepsi oraz co chcemy robić. Następnie zaprezentowała kilka wybranych utworów.
Dziękujemy Aleksandrze za interesujące spotkanie. Życzmy wielu sukcesów i zapraszamy do nas częściej!
11 marca, 2024