Udział kl. VII w Edukacyjnych Warsztatach w Zespole Szkół im. W. Witosa w Zarzeczu

W dniu 18 marca klasa 7 z wychowawczynią wzięła udział w edukacyjnych warsztatach w Zespole Szkół im. W. Witosa w Zarzeczu.
Uczniowie zwiedzili szkołę i zapoznali się z jej specyfiką. Dowiedzieli się w jaki sposób można przygotować szybkie przekąski na imprezy okolicznościowe.
Siódmoklasiści poszerzyli swoją wiedzę w zakresie odnawialnych źródeł energii. Mieli możliwość skorzystania ze strzelnicy multimedialnej, na której prowadzone są zajęcia dla klas mundurowych. Takie zajęcia szczególnie przypadły do gustu uczniom i na długo pozostaną w ich pamięci.
Dziękujemy Dyrekcji, nauczycielom, pracownikom szkoły oraz młodzieży za wspaniały czas, cudowną gościnność i otwartość.
18 marca, 2024