Wojewódzki Konkurs Pamięci Żołnierzy Wyklętych – Niezłomnych

Dnia 09.04.2024 r. w Zespół Szkół Innowacyjnych w Jarosławiu odbyła się IV edycja Wojewódzkiego Konkursu „Dziś idę walczyć Mamo… Pamięci Żołnierzy Wyklętych – Niezłomnych”, pod honorowym patronatem p. Tadeusza Chrzana Posła na Sejm RP oraz #Instytutu_Solidarności_i_Męstwa im. Witolda Pileckiego w Warszawie.
Miło nam poinformować, że Miłosz K. uczeń kl. 7 zdobył II miejsce. W nagrodę Miłosz oprócz nagród rzeczowych, pojedzie na wycieczkę do Sejmu. Dodatkowo, konkurs jest wpisany do wykazu konkursów Podkarpackiego Kuratora Oświaty, co gwarantuje Miłoszowi przydzielenie punktów do rekrutacji do szkoły średniej.
Miłoszowi i wszystkim naszych uczniom, którzy brali udział w tym konkursie serdecznie gratulujemy.
9 kwietnia, 2024