Regulamin biblioteki

Zapraszamy wszystkich uczniów do odwiedzania biblioteki szkolnej. Zachęcamy do zapoznania się z naszym księgozbiorem i do wypożyczania książek. Każdy znajdzie coś dla siebie spośród baśni, bajeczek, literatury obyczajowej, przygodowej, fantastycznej, komiksów ... i oczywiście lektur. Nie zabraknie również ciekawych książek dla miłośników zwierząt, które cieszą się dużą popularnością wśród uczniów naszej szkoły. Warto się z nimi zapoznać.

Zachęcamy do zapoznania się z REGULAMINEM BIBLIOTEKI:

  1. Ze zbiorów biblioteki mogą korzystać uczniowie, nauczyciele, pracownicy administracyjni szkoły i rodzice.
  2. Jednorazowo można wypożyczyć dwie książki (w tym jedną lekturę) na okres dwóch tygodni.
  3. Uczniowie przygotowujący się do olimpiad lub konkursów mają prawo do wypożyczenia większej liczby książek jednorazowo.
  4. Jeżeli czytelnik nie przeczytał książki, a wypożyczalnia nie ma na nią zamówień, może przed upływem terminu zwrotu prosić o jego sprolongowanie.
  5. Książki i inne dokumenty należy szanować jako dobro wspólne. Zauważone uszkodzenia zgłasza się do bibliotekarza.
  6. W przypadku zniszczenia lub zagubienia książki (innego dokumentu) należy ją odkupić bądź zwrócić inną o równej lub większej wartości albo wpłacić jej równowartość po uzgodnieniu z bibliotekarzem.
  7. Pod koniec roku szkolnego książki (inne dokumenty) powinny być zwrócone w ogłoszonym terminie.Zatwierdzono uchwała Rady Pedagogicznej dnia 22.01.2002 r.

 

Szkoła Sióstr Niepokalanek


To prywatna szkoła o profilu katolickim. Szkoła podstawowa, jak i wygaszane gimnazjum prowadzone są przez Zgromadzenie Sióstr Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Marii Panny. Szkoła ulokowana jest w budynkach klasztoru i otoczona kompleksem parkowym. Została założona w roku 1993 i od tego czasu prowadzona jest w duchu zasad wychowawczych bł. Marceliny Darowskiej.

© 2018 Szkoła Sióstr Niepokalanek w Jarosławiu. Wszystkie prawa zastrzeżone. Credits

Please publish modules in offcanvas position.