Nasza Szkoła wśród 41 najlepszych szkół podstawowych Podkarpacia

Miło nam poinformować, że znaleźliśmy się wśród 41 najlepszych szkół podstawowych Podkarpacia według rankingu przygotowanego przez Portal informacyjny nowiny24.pl. Zestawienie opracowano na podstawie danych Podkarpackiego Kuratorium Oświaty z 23 lutego 2024r. Ranking dotyczy liczby uczniów, którzy w tym roku szkolnym zakwalifikowali się do finału wojewódzkich konkursów przedmiotowych. W najbliższym czasie nasi uczniowie powalczą o tytuł laureata z następujących przedmiotów: matematyka, język angielski, fizyka, biologia i język polski. Uzyskanie tytułu laureata lub finalisty w konkursach przedmiotowych (olimpiadach), na poziomie centralnym, oprócz satysfakcji z wygranej, skutkuje również zwolnieniem z egzaminu ósmoklasisty z danego przedmiotu oraz pierwszeństwem w przyjęciu do szkoły ponadpodstawowej. Życzymy naszym uczniom Michalince i Alkowi dużo siły na ostatni etap przygotowań do konkursów. Jesteśmy z Was dumni.

 

6 kwietnia, 2024