Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2010/2011

KONKURSY OGÓLNOPOLSKIE

1. Ogólnopolski Test Ortograficzny 2010 na 5496 uczestników:

– 19 miejsce w Polsce – Zuzanna Bosak kl. V

– 22 miejsce w Polsce – Michał Bereza kl. V

– 23 miejsce w Polsce – Marlena Kowal kl. VI

– 25 miejsce w Polsce – Gabriel Woźny kl. VI

– 27 miejsce w Polsce – Julia Skulska kl. IV

– 27 miejsce w Polsce – Maciej Stybel kl. IV

– 30 miejsce w Polsce – Julia Kaliciak kl. V

– 30 miejsce w Polsce – Jakub Kraśniak kl. IV

– 36 miejsce w Polsce – Julia Ciemierkiewicz kl. IV

2. Ogólnopolski Konkurs Matematyczny „ALFIK 2010”

– 5 miejsce w województwie, 135 miejsce w kraju – Jan Karkowski kl. III

3. Ogólnopolski Konkurs Humanistyczny „ALFIK 2010” Laureaci

– 4 miejsce w województwie, 74 miejsce w kraju – Aleksandra Kwiatkowska – kl. III

– 5 miejsce w województwie, 86 miejsce w kraju – Jakub Tkaczyk – kl. III

Najlepsze wyniki w szkole w klasach 4-6

– 20 miejsce w województwie, 464 miejsce w kraju – Jakub Kraśniak kl. IV

– 43 miejsce w województwie, 772 miejsce w kraju – Zuzanna Bosak kl. V – dyplom uznania, za uzyskanie najlepszeo wyniku w szkole

– 120 miejsce w województwie, 2613 miejsce w kraju – Michał Rejterowski kl. VI

4. Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy „Sezam 2010”

Język Angielski

– 9 miejsce w kraju: Claudia Ostafijczuk

5. Ogólnopolski Konkurs z Języka Angielskiego „ALFIK 2010” /grudzień/

klasa VI

1 m. w województwie /na 712/, 41 m. w kraju /na 2117/ – Claudia Ostafijczuk

9 m. w województwie, 208 m. w kraju – Julia Lasek

11 m. w województwie, 223 m. w kraju – Anna Matrejek

klasa V

12 m. w województwie, I miejsce w szkole – Andrzej Krucan

18 m. w województwie – Szymon Meres

19 m. w województwie – Michał B.

23 m. w województwie – Kamila Machała

24 m. w województwie – Zuzanna Bosak

26 m. w województwie – Julia Kaliciak oraz Marlena Fudała

38 m. w województwie – Dominika Machała

46 m. w województwie – Alicja Smereka

64 m. w województwie – Arkadiusz Zając

6. Ogólnopolski Konkurs Przyrodniczy „OLIMPUS” – sesja zimowa

17 m.w kraju /na 1008/ zdobyła – /44p./60/ – Anna Matrejek – kl. VI

7. Ogólnopolski Konkurs Polonistyczny „FRASZKA”

I miejsce w szkole: Kinga Gałuszka – kl. VI

Wyróżnienie: Julia Kaliciak – kl. V, Zuzanna Bosak – kl. V, Weronika Salabura – kl. VI, Dominika Machała – kl. V, Jadwiga Sus – kl. VI, Julia Lasek – kl. VI, Paweł Wrucha – kl. VI, Hubert Żołyniak – kl. V, Kamila Machała – kl. V, Michał Rejterowski – kl. VI.

8. Ogólnopolski Konkurs Humanistyczny „OMNIBUS 2011”

– Dyplom uznania za uzyskanie najlepszego wyniku w szkole – Kamila Macjała – kl. V

– Dyplom uznania za uzyskanie bardzo dobrego wyniku w szkole – Dominika Machała – kl. V

– Dyplom uznania za uzyskanie dobrego wyniku w szkole – Weronika Panek – kl. IV

9. IV Edycja Konkursu Nauk Przyrodniczych „Świetlik”

Wyróżnienie: Zosia Słowik – kl. IIa, Julia Gwóźdź – kl. III, Aleksandra Kwiatkowska – kl. III, Mateusz Żołyniak – kl. III, Jakub Kraśniak – kl. IV,

Nagroda pocieszenia: Ala Lasek – kl. IIa, Aleksandra Panek – kl. IIb, Karolina Wołoszyn – kl. IIb, Julia Duszko – kl. III, Jakub Perczyk – kl. III, Franciszek Bosak – kl. IV, Konrad Puchalski – kl. IV, Karol Stasieńko – kl. IV, Maciej Stybel – kl. IV, Michał Bereza – kl. V, Arek Zając – kl. V

10. Ogólnopolski Konkurs Ortograficzny – Zagadki i Łamigłówki Ortograficzne /na 984 uczestników:

klasa III:

Grzegorz Lasek – 12 miejsce

Dominika Brzuchacz – 15 m.

Jakub Tkaczyk – 16 m.

Aleksandra Kwiatkowska – 18 m.

Karolina Lazar – 18 m.

Julia Gwóźdź – 20 m.

Aleksandra Winiarz – 21 m.

Julia Duszko – 30m.

Antoni Rejterowski – 35 m.

Mateusz Żołyniak – 35 m.

Karolina Chmielowicz – 57 m.

11. Ogólnopolski Konkurs Logicznego Myślenia /Centrum Edukacji Szkolnej/na 2105 uczestników:

klasa III:

Aleksandra Kwiatkowska – 9 m. – laureat

Mateusz Olech – 10 m. – laureat

Grzegorz Lasek – 14 m. – wyróżnienie

Karolina Chmielowicz – 15 m. – wyróżnienie

Mateusz Żołyniak – 15 m. – wyróżnienie

Karolina Lazar – 15 m. – wyróżnienie

Dominika Brzuchacz – 17 m.

Jan Karkowski – 17 m.

Jakub Tkaczyk – 18 m.

Julia Gwóźdź – 19 m.

Aleksandra Winiarz – 22 m.

Kinga Kąkol – 22 m.

Julia Jachimowska – 28 m.

Angelika Szwarc – 32 m.

Jagoda Szymczak – 35 m.

Sierpień 20, 2011