Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2011/2012

KONKURSY OGÓLNOPOLSKIE

1. Finał Miejski Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa o Ruchu Drogowym

II miejsce – Szkoła Podstawowa Sióstr Niepokalanek w składzie: Maciek Międlar, Maciej Pajda, Hubert Żołyniak – klasa VI

kat. najlepszy zawodnik II miejsce: Maciej Międlar – kl. VI

2. Ogólnopolski Konkurs Humanistyczny „OMNIBUS 2012”

klasa IV: dyplom uznania: Jakub Tkaczyk – 4 MW /miejsce w województwie/ oraz Julia Gwóźdź – 15 MW; Julia Duszko – 22 MW; Julia Jachimowska – 31 MW

klasa V: Maciek Stybel – 37 MW /miejsce w województwie/; Marcelina Wilczek – 37 MW oraz Julia Ciemierkiewicz – 45 MW

klasa VI: dyplom uznania: Zuzanna Bosak – 6 MW /miejsce w województwie/ oraz Dominika Machała – 25 MW, Kamila Machała – 28 MW; Aleksandra Bator – 47 MW.

3. Ogólnopolski Konkurs Plastyczno-Literacki poświęcony Marszałkowi Piłsudskiemu

konkurs literacki

III miejsce: Julia Kaliciak – kl. VI

Nagroda Specjalna Prezesa Związku Piłsudczyków: Julia Kaliciak – kl. VI

4. Kampania społeczna „Cała Polska czyta Dzieciom”

Dyplom uznania za aktywny udział w kampanii

5. V Edycja Konkurs Nauk Przyrodniczych ŚWIETLIK

nagroda główna: * Zofia Słowik /96,09 %/ – kl. III

wyróżnienie:

* Jakub Tkaczyk /87,73 %/ – kl. IV

* Aleksandra Kwiatkowska /86,48 %/ – kl. IV

* Michał Bereza /83,94 %/ – kl. VI

6. IV Ogólnopolski Konkurs Mitologiczny KLIO 2012

laureat: /na 16 województw, 611 szkół oraz 11547 osób/

* Paweł Gdyk /kl. VI/ – 8 miejsce w kraju 43p./50

uczestnicy:

* Maciej Stybel /kl. V/ – 13 miejsce w kraju

* Anna Socha /kl. VI/ – 16 miejsce w kraju

* Izabela Lis /kl. V/ – 16 miejsce w kraju

* Arkadiusz Zając /kl. VI/ – 18 miejsce w kraju

* Andrzej Krucan /kl. VI/ – 18 miejsce w kraju

* Jan Hołowacz /kl. V/ – 20 miejsce w kraju

* Mikołaj Drabik /kl. V/ – 21 miejsce w kraju

* Paulina Bereza /kl. V/ – 21 miejsce w kraju

* Konrad Puchalski /kl. V/ – 24 miejsce w kraju

* Łukasz Zajac /kl. V/ – 27 miejsce w kraju

* Karol Stasieńko /kl. V/ – 32 miejsce w kraju

* Aleksandra Bijoś /kl. V/ – 33 miejsce w kraju

7. Międzynarodowy Konkurs Matematyczny KANGUR /15 III 2012/

wyróżnienie:

* Antek Rejterowski – kl. IV

* Jan Karkowski – kl. IV

8. Mały Mistrz Matematyki /dla uczniów kl. IV/

do II etapu zakwalifikowali się: Mateusz Olech oraz Jan Karkowski

9. Mistrz Matematyki /dla uczniów kl. VI/

do II etapu zakwalifikowali się: Andrzej Krucan, Dominika Machała, Kamila Machała

Sierpień 20, 2012