Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2017/2018
20 czerwca
Ogólnopolska Olimpiada Olimpusek sesja wiosenna
– Szymon Kiełt z kl. I – laureat (12 miejsce)
– Katarzyna Barczyńska z kl. I – laureat (14 miejsce)
20 czerwca
XXIV edycja konkursu plastycznego W świecie dziecięcych marzeń „Jarosław – miasto marzeń”
– Emilia Borowiecka z kl. IIIb – III miejsce
– Oliwia Ozimek z kl. VII – wyróżnienie
12czerwca
Ogólnopolski Konkurs Fizyczny Eureka
– Oliwia Ważna z kl. VII -bardzo dobry wynik
11 czerwca
Ogólnopolski Konkurs Logicznego Myślenia
– Kacper Żelaznowski z kl. IIb – tytuł Mistrza Logicznego Myślenia (3 miejsce)
– Michalina Cymbalista z kl. IIb – tytuł Mistrza Logicznego Myślenia (5 miejsce)
– Arkadiusz Gloc z kl. IIb – tytuł Mistrza Logicznego Myślenia (5 miejsce)
– Izabela Płonka z kl. IIb – tytuł Mistrza Logicznego Myślenia (7 miejsce)
– Weronika Pokrywka z kl. IIb – tytuł Mistrza Logicznego Myślenia (7 miejsce)
– Natalia Pyz kl. IIb – tytuł Mistrza Logicznego Myślenia (7 miejsce)
– Joanna Kołakowska z kl. IIb – tytuł Mistrza Logicznego Myślenia (8 miejsce)
– Piotr Skibiak z kl. IIb – tytuł Mistrza Logicznego Myślenia (8 miejsce)
– Marek Nowak z kl. IIb – tytuł Mistrza Logicznego Myślenia (9 miejsce)
– Lena Skowron z kl. IIb – tytuł Mistrza Logicznego Myślenia (9 miejsce)
– Emilia Socha z kl. IIb – tytuł Mistrza Logicznego Myślenia (9 miejsce)
– Emilia Woźniak z kl. IIb – tytuł Mistrza Logicznego Myślenia (9 miejsce)
– Miłosz Fudała z kl. IIb – tytuł Mistrza Logicznego Myślenia (9 miejsce)
– Jakub Wojtas z kl. IIb – tytuł Mistrza Logicznego Myślenia (10 miejsce)
03 czerwca
XIII Ogólnopolski Turniej Szachowy dla dzieci, młodzieży i dorosłych –
O uśmiech dziecka 2018
– Dagmara Kłak z kl. IV – VI miejsce
– Adam Gloc z kl. VII – XXVIII miejsce
– Arkadiusz Gloc z kl. IIb – XX miejsce
01 czerwca
III Otwarte Mistrzostwa Jarosławia w pływaniu
– Marek Nowak z kl. IIb – I miejsce
30 maja
Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny
– Filip Bartnik z kl. IV – wyróżnienie
– Kornel Adamik z kl. VII – wyróżnienie
– Emilia Bednarska z kl. V – wyróżnienie
– Łukasz Kałamarz z kl. IV -dyplom za bardzo dobry wynik
– Mateusz Kałamarz z kl. IIIa – wyróżnienie
– Marcel Maziarek z kl. IIIb – wyróżnienie
– Antoni Kołakowski z kl. IIIb – wyróżnienie
– Szymon Szyk z kl. IIIb –dyplom za bardzo dobry wynik
– Lena Skowron z kl. IIb – wyróżnienie
– Emilia Woźniak z kl. IIb – wyróżnienie
– Marek Nowak z kl. IIb – wyróżnienie
– Kacper Żelaznowski z kl. IIb – wyróżnienie
– Julia Łuków z kl. IIb – wyróżnienie
22 maja
Szkolny Konkurs Poetycki „Mój najpiękniejszy wiersz o Matce Bożej”
– Kacper Pałys z kl. III gimnazjum – I miejsce (kat. kl. VII i gimnazjum)
– Martyna Fudała z kl. VII – II miejsce (kat. kl. VII i gimnazjum)
– Kornel Adamik z kl. VII – III miejsce (kat. kl. VII i gimnazjum)
– Laura Adamik z kl. IV – I miejsce (kat. kl. IV-VI)
– Nadia Blok z kl. IV – wyróżnienie (kat. kl. IV-VI)
– Martyna Pałys z kl. VI – wyróżnienie (kat. kl. IV-VI)
– Bartosz Gołąb z kl. V – wyróżnienie (kat. kl. IV-VI)
– Wiktoria Ciemierkiewicz z kl. V – wyróżnienie (kat. kl. IV-VI)
– Hubert Sawa z kl. IIIa – I miejsce (kat. kl. I-III)
– Lena Skowron z kl. IIb – wyróżnienie(kat. kl. I-III)
– Michalina Cymbalista z kl. IIb – wyróżnienie(kat. kl. I-III)
– Emilia Socha z kl. IIb – wyróżnienie(kat. kl. I-III)
– Julia Łuków z kl. IIb – wyróżnienie(kat. kl. I-III)
– Arkadiusz Gloc z kl. IIb – wyróżnienie(kat. kl. I-III)
– Weronika Pokrywka z kl. IIb – wyróżnienie(kat. kl. I-III)
19 maja
Indywidualne Mistrzostwa Podkarpacia Żaczek i Żaków w tenisie stołowym
– Dagmara Kłak z kl. IV – II miejsce
– Dagmara Kłak z kl. IV i Natalia Maciałek z kl. IIIb – II miejsce (gra podwójna)
18 maja
Powiatowe Igrzyska Dzieci 2017/2018
Trójbój Lekkoatletyczny chłopców
III miejsce dla reprezentacji Szkoły Podstawowej Sióstr Niepokalanek w składzie:
– Filip Bartnik z kl. IV
– Łukasz Kałamarz z kl. IV
-Jan Kardyś zkl. IIIa
– Marcel Maziarek z kl. IIIb
– Szymon Szyk z kl. IIIb
18 maja
Ogólnopolski Konkurs Geograficzny Geo-Planeta
– Marcelina Rajzer z kl. VII – bardzo dobry wynik
-Szymon Mędrala z kl. VII – wyróżnienie
– Patryk Wawrzyszko z kl. VII – wyróżnienie
– Oliwia Ważna kl. VII – wyróżnienie
– Kornel Adamik z kl. VII – wyróżnienie
– Maksymilian Kiwior z kl. VII – wyróżnienie
– Martyna Fudała z kl. VII – wyróżnienie
– Marcela Żołyniak z kl. VII – wyróżnienie
17 maja
Wojewódzki Przegląd Plastyki „Ja i świat, w którym żyję”- MOJE PODKARPACIE
-Adam Gloc z kl. VII – nagroda
14 maja
Ogólnopolska olimpiada przedmiotowa z fizyki Olimpus
– Kornel Adamik z kl. VII – laureat (12 miejsce)
11 maja
Igrzyska Dzieci 2017/2018
Trójbój lekkoatletyczny chłopców
– Filip Bartnik z kl. IV- dyplom za uzyskanie najlepszego wyniku w wieloboju lekkoatletycznym
11 maja
Igrzyska Dzieci 2017/2018
Trójbój lekkoatletyczny chłopców
I miejsce dla drużyny Szkoły Podstawowej Sióstr Niepokalanek w składzie:
– Filip Bartnik z kl. IV
– Łukasz Kałamarz z kl. IV
– Jan Kardyś z kl. IIIa
– Marcel Maziarek z kl. IIIb
– Szymon Szyk z kl. IIIb
11 maja
Igrzyska Dzieci 2017/2018
Trójbój lekkoatletyczny dziewcząt
IV miejsce dla drużyny Szkoły Podstawowej Sióstr Niepokalanek w składzie:
– Laura Adamik z kl. IV
– Paulina Maciałek z kl. IV
– Maja Mędrala z kl. IV
– Gabriela Snowińska z kl. IV
– Iga Zawadzka z kl. IV
10 maja
Igrzyska Dzieci 2017/2018
Czwórbój lekkoatletyczny dziewcząt
IV miejsce dla drużyny Szkoły Podstawowej Sióstr Niepokalanek w składzie:
– Emilia Bednarska z kl. V
– Eliza Opoka z kl. V
– Amelia Pięknik z kl. V
– Martyna Bukowy z kl. VI
– Martyna Pałys z kl. VI
– Amelia Gradowska z kl. VII
10 maja
Igrzyska Dzieci 2017/2018
Czwórbój lekkoatletyczny chłopców
II miejsce dla drużyny Szkoły Podstawowej Sióstr Niepokalanek w składzie:
– Bartłomiej Jakubas z kl. V
– Oskar Lipczyński z kl. V
– Antoni Roman z kl. V
– Patryk Kiełt z kl. VI
– Oliwier Pieniążek z kl. VI
– Jan Szyk z kl. VI
08 maja
Finał Wojewódzki Igrzysk Dzieci w tenisie stołowym dziewcząt
– Natalia Maciałek z kl. III b
– Paulina Maciałek z kl. IV
– Dagmara Kłak z kl. IV
07 maja
Konkurs Piosenki Europejskiej
– Emilia Bednarska z kl. V – II miejsce
07 maja
Powiatowy konkurs matematyczny dla klas V „Krok przed metą”
– Oskar Paradowski – wyróżnienie
– Bartosz Gołąb – wyróżnienie
– Karol Marciak – wyróżnienie
07 maja
Powiatowy konkurs humanistyczny dla klas V „Krok przed metą”
– Eliza Opoka – wyróżnienie
– Karol Marciak – wyróżnienie
23 kwietnia
XXVIII Konkurs Piosenki O Zloty Klucz do Sławy
– Emilia Bednarska z kl. V – III miejsce ( kat. solista)
– Emilia Socha z kl. IIb – II miejsce
16 kwietnia
Międzyszkolny Konkurs Ortograficzny
– Emilia Borowiecka z kl. IIIb – I miejsce
– Szymon Szyk z kl. IIIb – III miejsce
14 kwietnia
Drużynowe Mistrzostwa Podkarpacia Juniorów, Kadetów i Młodzików w tenisie stołowym
– Dagmara Kłak z kl. IV – I miejsce (gra drużynowa młodziczek)
12 marca
Międzyszkolny konkurs humanistyczny „Krok przed metą”
– Eliza Opoka z kl. V – wyróżnienie
– Karol Marciak z kl. V – wyróżnienie
27 marca
Kuratoryjny Konkurs języka angielskiego
– Patryk Wawrzyszko z kl. VII – laureat
27 marca
Szkolny Turniej szachowy
szkoła podstawowa:
– Łukasz Kałamarz z kl. IV – I miejsce
– Mateusz Kałamarz z kl. IIIa – II miejsce
– Kacper Żelaznowski z kl. IIb – III miejsce
klasa VII szkoły podstawowej i gimnazjum:
– Adam Gloc z kl. VII – I miejsce
– Paweł Hudycz z kl. II gimnazjum – II miejsce
– Maksymilian Kiwior z kl. VII – III miejsce
22 marca
Powiatowy konkurs recytatorski Wiosna w sercu, wiosna wkoło
– Emilia Bednarska z kl. V – wyróżnienie
22 marca
Igrzyska Dzieci 2017/2018 Zawody pływackie
– -Miłosz Zawadzki z kl. V – I miejsce (pływanie stylem dowolnym)
17 marca
Indywidualne Mistrzostwa Podkarpacia Młodzików w tenisie stołowym
– Dagmara Kłak z kl. IV – II miejsce (kat. gra podwójna) oraz V miejsce (kat. gra pojedyńcza)
17 marca
XIX Wojewódzki Konkurs „Sacrum w literaturze i sztuce”
– Patryk Wawrzyszko z kl. VII – wyróżnienie (kat. recytacja )
15 marca
Rejonowe Igrzyska Dzieci 2017/2018
Drużynowy Turniej tenisa stołowego dziewcząt
II miejsce dla reprezentacji Szkoły Podstawowej Sióstr Niepokalanek w składzie:
– Natalia Maciałek z kl. III b
– Paulina Maciałek z kl. IV
– Dagmara Kłak z kl. IV
14 marca
Konkurs języka niemieckiego Sprachdoktor
– Martyna Pałys z kl. VI – najlepszy wynik w kl. VI (9 miejsce w woj. podkarpackim)
– Karol Marciak z kl. V – najlepszy wynik w kl. V (7 miejsce w woj. podkarpackim)
– Patryk Wawrzyszko z kl. VII – dobry wynik (8 miejsce w woj. podkarpackim)
– Iga Zawadzka z kl. IV- dobry wynik (2 miejsce w woj. podkarpackim)
04 marca
2.Grand Prix Podkarpacia Żaczek i Żaków w tenisie stołowym
– Paulina Maciałek z kl. IV – VIII miejsce
– Natalia Maciałek z kl. IIIb – V miejsce
27 lutego
Powiatowe Igrzyska Dzieci 2017/2018
Drużynowy Turniej tenisa stołowego dziewcząt
I miejsce dla reprezentacji Szkoły Podstawowej Sióstr Niepokalanek w składzie:
– Natalia Maciałek z kl. III b
– Paulina Maciałek z kl. IV
– Dagmara Kłak z kl. IV
22 lutego
Igrzyska Dzieci 2017/2018
Zawody sportowe drużynowe Łyżwiarstwo szybkie
IV miejsce dla reprezentacji Szkoły Podstawowej Sióstr Niepokalanek w składzie:
– Amelia Gradowska z kl. VII
– Julia Bąk z kl. VI
– Lidia Czerepka z kl. VI
– Patryk Kiełt z kl. VI
– Oliwier Pieniążek z kl. VI
– Łukasz Kałamarz z kl. IV
16 lutego
Igrzyska Dzieci 2017/2018
Drużynowy Turniej tenisa stołowego dziewcząt
I miejsce dla reprezentacji Szkoły Podstawowej Sióstr Niepokalanek w składzie:
– Natalia Maciałek z kl. III b
– Paulina Maciałek z kl. IV
– Dagmara Kłak z kl. IV
25 stycznia
Igrzyska Dzieci 2017/2018
Drużynowy Turniej tenisa stołowego chłopców
III miejsce dla reprezentacji Szkoły Podstawowej Sióstr Niepokalanek w składzie:
– Patryk Kiełt z kl. VI
– Bartłomiej Jakubas z kl. V
– Oskar Lipczyński z kl. V
22 stycznia
XX Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 11 i Puchar Przechodni „Śladami Bogdana Zająca”
III miejsce dla drużyny Szkoły Sióstr Niepokalanek w składzie:
– Kornel Adamik z kl. VII
– Patryk Wawrzyszko z kl. VII
– Oliwier Pieniążek z kl. VI
– Jan Szyk z kl. VI
– Krzysztof Mazerant z kl. VI
– Patryk Kiełt z kl. VI
– Bartłomiej Jakubas z kl. V
– Oskar Lipczyński z kl. V
– Antoni Roman z kl. V
– Filip Bartnik z kl. IV
20 stycznia
3.Grand Prix Podkarpacia Młodziczek i Młodzików w tenisie stołowym
– Dagmara Kłak z kl. IV – IV miejsce
19 stycznia
Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy z matematyki Leon
– Antoni Kołakowski z kl. III b – I miejsce
– Szymon Szyk z kl. III b – II miejsce
– Marcel Maziarek z kl. III b – II miejsce
20 stycznia
2.Grand Prix Podkarpacia Żaczek i Żaków w tenisie stołowym
– Dagmara Kłak z kl. IV – V miejsce
12 stycznia
Szkolny konkurs plastyczny „Patronka mojej szkoły”
– Kornel Skrzypiec z gr. 0 b – I miejsce
– Joanna Kołakowska z kl. II b – I miejsce
– Emilia Woźniak z kl. II b – II miejsce
– Weronika Pokrywka z kl. II b – II miejsce
– Miłosz Fudała z kl. II b- III miejsce
– Emilia Socha z kl. II b – III miejsce
– Kacper Żelaznowski z kl. II b- wyróżnienie
– Piotr Skibiak z kl. II b – wyróżnienie
– Maja Paluch z gr. 0 b – wyróżnienie
– Antonina Smereka z gr. 0 b – wyróżnienie
– Aneta Cichowlaz z gr. 0 b – wyróżnienie
– Amelia Kantor z gr. 0b – wyróżnienie
– Oskar Stopka z gr. 0 b – wyróżnienie
12 stycznia
VIII Szkolny Przegląd Kolęd i Pastorałek
– Nina Szymańska z gr. 0b – I miejsce (kat. solista kl. 0-III)
– Michał Brzuchacz z kl. I – I miejsce (kat. solista kl. 0-III)
– Miłosz Kupiec z kl. I – I miejsce (kat. solista kl. 0-III)
– Emilia Socha z kl. II b – I miejsce (kat. solista kl. 0-III)
– Weronika Korczyńska z kl. IIIa – I miejsce(kat. solista kl. 0-III)
-Amelia Kkantor z gr. 0b – II miejsce(kat. solista kl. 0-III)
– Stanisław Kołodziejczyk z kl. I – II miejsce(kat. solista kl. 0-III)
– Szymon Kiełt z kl. I – II miejsce(kat. solista kl. 0-III)
– Helena Pawluk z kl. IIa – II miejsce(kat. solista kl. 0-III)
– Gabriela Ozimek z kl. IIIa – II miejsce(kat. solista kl. 0-III)
– Sylwia Grzeszczak z kl. III b – II miejsce(kat. solista kl. 0-III)
– Maksymilian Wilczek z kl. IIa – III miejsce (kat. solista kl. 0-III)
– Dominika Salabura z kl. IIIa – III miejsce (kat. solista kl. 0-III)
– Antonina Smereka z gr. 0b – III miejsce (kat. solista kl. 0-III)
– Bartłomiej Styrna z gr. 0b – III miejsce (kat. solista kl. 0-III)
– Aneta Cichowlaz z gr. 0b – III miejsce (kat. solista kl. 0-III)
– Adela Gloc z gr. 0b – III miejsce (kat. solista kl. 0-III)
– Karol Telega z gr. 0b – III miejsce (kat. solista kl. 0-III)
– Maja Paluch z gr. 0b – III miejsce (kat. solista kl. 0-III)
– Dominik Wodzisz z kl. IIa – wyróżnienie (kat. solista kl. 0-III)
– Weronika Fudali z kl. IIIb i Kinga Bąkowska z kl. IIIb – II miejsce (kat. zespoły, duety kl. 0-III)
– Emilia Woźniak z kl. II b i Joanna Kołakowska z kl. IIb – III miejsce
(kat. zespoły, duety kl. 0-III)
– Lena Skowron z kl. IIb i Weronika Pokrywka z kl. II b – III miejsce (kat. zespoły, duety kl. 0-III)
– Arkadiusz Gloc z kl. IIb, Miłosz Fudała z kl. IIb, Kacper Żelaznowski z kl. IIb, Marek Nowak z kl. IIb, Piotr Skibiak z kl. IIb – wyróżnienie (kat. zespoły, duety kl. 0-III)
– Amelia Szymuś z kl. IV – I miejsce (kat. solista kl. IV-VII i gimnazjum)
– Zofia Bąk z kl. IV- I miejsce (kat. solista kl. IV-VII i gimnazjum)
– Maja Mędrala z kl. IV – I miejsce (kat. solista kl. IV-VII i gimnazjum)
– Oliwia Broda z kl. V – I miejsce (kat. solista kl. IV-VII i gimnazjum)
– Katarzyna Pawluk z kl. IV- II miejsce (kat. solista kl. IV-VII i gimnazjum)
– Emilia Bednarska z kl. V – II miejsce (kat. solista kl. IV-VII i gimnazjum)
– Bartosz Gołąb z kl. V – II miejsce (kat. solista kl. IV-VII i gimnazjum)
– Anna Salabura z kl. VI- II miejsce (kat. solista kl. IV-VII i gimnazjum)
– Patrycja Grzebyk z kl. VI – II miejsce (kat. solista kl. IV-VII i gimnazjum)
– Julia Bąk z kl. VI – II miejsce (kat. solista kl. IV-VII i gimnazjum)
– Lidia Czerepka z kl. VI – II miejsce (kat. solista kl. IV-VII i gimnazjum)
– Oliwia Ważna z kl. VII – II miejsce (kat. solista kl. IV-VII i gimnazjum)
– Martyna Fudała z kl. VII – II miejsce (kat. solista kl. IV-VII i gimnazjum)
– Maria Sało z kl. VI – III miejsce (kat. solista kl. IV-VII i gimnazjum)
– Anna Przybyło z kl. IV – III miejsce (kat. solista kl. IV-VII i gimnazjum)
– Aleksandra Mederer z kl. VI – wyróżnienie (kat. solista kl. IV-VII i gimnazjum)
– Dominika Zagrobelna z kl. VI – wyróżnienie (kat. solista kl. IV-VII i gimnazjum)
– Mateusz Kałamarz z kl. IIIa i Łukasz Kałamarz z kl. IV – I miejsce (kat. duety kl. IV-VII
i gimnazjum)
– Patryk Kiełt z kl. VI i Krzysztof Mazerant z kl. VI – I miejsce (kat. duety kl. IV-VII
i gimnazjum)
11 stycznia
XXI Spotkania Teatralne „Jasełka 2018”
Wyróżnienie dla klasy III b ze Szkoły Podstawowej Sióstr Niepokalanek
08 stycznia
Igrzyska Młodzieży Szkolnej 2017/2018 w piłce ręcznej dziewcząt
III miejsce dla reprezentacji Prywatnego Gimnazjum i Szkoły Podstawowej Sióstr Niepokalanek w składzie:
– Martyna Fudała z kl. VII
– Zuzanna Królikowska z kl. VII
– Oliwia Raróg z kl. VII
– Oliwia Ważna z kl. VII
– Emilia Gałuszka z kl. III
– Aleksandra Kulikowska z kl. II
– Alicja Lasek z kl. III
– Natalia Lasek z kl. III
– Oliwia Pyz z kl. III
– Wiktoria Rajzer z kl. III
– Maria Wiśniewska z kl. III
– Julia Kiper z kl. III
21 grudnia
Ogólnopolski Konkurs przedmiotowy Leon z matematyki
– Natalia Pyz z kl. IIb – III miejsce
– Weronika Pokrywka z kl. IIb – III miejsce
– Kacper Żelaznowski z kl. IIb – III miejsce
– Emilia Socha z kl. IIb – II miejsce
– Emilia Woźniak z kl. IIb – II miejsce
– Marek Nowak z kl. IIb – II miejsce
– Julia Łuków z kl. IIb – IV miejsce
– Joanna Kołakowska z kl. IIb – IV miejsce
– Lena Skowron z kl. IIb – IV miejsce
– Piotr Skibiak z kl. IIb – V miejsce
– Arkadiusz Gloc z kl. IIb – VI miejsce
– Izabela Płonka z kl. IIb – V miejsce
– Jakub Wojtas z kl. IIb – VII miejsce
– Miłosz Fudała z kl. IIb – VIII miejsce
21 grudnia
Ogólnopolski Konkurs przedmiotowy Leon ze zintegrowanych sprawności
– Michalina Cymbalista z kl. IIb – III miejsce
– Marek Nowak z kl. IIb – III miejsce
– Natalia Pyz z kl. IIb – III miejsce
– Izabela Płonka z kl. IIb – II miejsce
– Jakub Wojtas z kl. IIb – II miejsce
– Lena Skowron z kl. IIb – II miejsce
– Weronika Pokrywka z kl. IIb – II miejsce
– Kacper Żelaznowski z kl. IIb – I miejsce
– Emilia Woźniak z kl. IIb – I miejsce
– Julia Łuków z kl. IIb – IV miejsce
– Emilia Socha z kl. IIb – IV miejsce
– Arkadiusz Gloc z kl. IIb – IV miejsce
– Joanna Kołakowska z kl. IIb – IV miejsce
– Miłosz Fudała z kl. IIb – VI miejsce
20 grudnia
Konkurs Kolędy i Piosenki Bożonarodzeniowej z krajów niemieckojęzycznych
„Die Weihnachtslieder 2017”
– Zofia Duszko z kl. V – II miejsce
15 grudnia
Jarosławska Olimpiada Młodzieży 2017/2018
Świąteczne Indywidualne Zawody w pływaniu
– Emilia Gilarska z kl. III b – II miejsce (styl grzbiet)
– Weronika Skrzypiec z kl. III b – III miejsce (styl żabka)
– Emilia Socha z kl. II b – II miejsce (styl grzbiet)
– Aleksandra Wołoszyn z kl. III b – I + II miejsce (styl kraul)
– Iga Zawadzka z kl. IV – I miejsce (styl żabka)
– Aleks Błajda z kl. III b – I miejsce (styl grzbiet)
– Kacper Gołąb z kl. III b – II miejsce (styl grzbiet)
– Marcel Maziarek z kl. III b – II miejsce (styl kraul)
– Marek Nowak z kl. II b – I miejsce (styl grzbiet)
7 grudnia
II Edycja Konkursu języka niemieckiego Verstehen
– Patryk Wawrzyszko z kl. VII – bardzo dobry wynik
– Olwia Ważna z kl. VII –dobry wynik
13 grudnia
Konkurs „Józef Piłsudski – droga do Niepodległości”
– Bartosz Gołąb z kl. V – II miejsce
12 grudnia
Kuratoryjny konkurs z języka angielskiego
– Patryk Wawrzyszko z kl. VII – zakwalifikowany do etapu wojewódzkiego
06 grudnia
Ogólnopolski Test Ortograficzny CES
– Karol Marciak z kl. V – Mistrz Ortografii (10 miejsce)
– Julia Łuków z kl. II b – mistrz ortografii (3 miejsce)
– Lena Skowron z kl. II b – mistrz ortografii (4 miejsce)
– Kacper Żelaznowski z kl. II b – mistrz ortografii (6 miejsce)
– Michalina Cymbalista z kl. II b – mistrz ortografii (6 miejsce)
– Joanna Kołakowska z kl. II b – mistrz ortografii (7 miejsce)
– Jakub Wojtas z kl. II b – mistrz ortografii (8 miejsce)
– Izabela Płonka z kl. II b – mistrz ortografii (8 miejsce)
– Weronika Pokrywka z kl. II b – mistrz ortografii (8 miejsce)
– Miłosz Fudała z kl. II b – mistrz ortografii (10 miejsce)
– Marek Nowak z kl. II b – ekspert ortografii (11 miejsce)
– Emilia Socha z kl. II b – ekspert ortografii (12 miejsce)
– Natalia Pyz z kl. II b – ekspert ortografii (13 miejsce)
– Arkadiusz Gloc z kl. II b – ekspert ortografii (13 miejsce)
05 grudnia
Konkurs plastyczny „Moje Boże Narodzenie”
– Amelia Telega z kl. IV – wyróżnienie
– Eliza Opoka z kl. V – wyróżnienie
01 grudnia
Miejskie Igrzyska Dzieci 2017/2018 w Turnieju Minipiłki Ręcznej chłopców
III miejsce dla reprezentacji Szkoły Podstawowej Sióstr Niepokalanek w składzie:
– Kornel Adamik z kl. VII
– Szymon Mędrala z kl.VII
– Michał Górecki z kl. VI
– Patryk Kiełt z kl. VI
– Oliwier Pieniążek z kl.VI
– Jan Szyk z kl. VI
– Bartosz Gołąb z kl. V
– Bartłomiej Jakubas z kl.V
– Oskar Lipczyński z kl. V
– Karol Marciak z kl. V
– Antoni Roman z kl. V
23 listopada
Finał Wojewódzki Igrzysk Dzieci w szachach- gry drużynowe
X miejsce dla drużyny Szkoły Podstawowej Sióstr Niepokalanek w składzie:
– Łukasz Kałamarz z kl. IV
– Mateusz Kałamarz z kl. III a
– Filip Bartnik z kl. IV
– Dagmara Kłak z kl. IV
21 listopada
Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej 2017/2018 w tenisie stołowym chłopców
VII miejsce dla reprezentacji Szkoły Sióstr Niepokalanek w składzie:
– Patryk Wawrzyszko z kl. VII
– Bartłomiej Ciuba z kl. VII
– Tomasz Fludziński z kl. II gimnazjum
19 listopada
Mistrzostwa Podkarpacia Drużynowego Turnieju Uczniowskiego w tenisie stołowym
II miejsce dla drużyny PKS Kolping Jarosław 1 w składzie:
– Dagmara Kłak z kl. IV
II miejsce dla drużyny PKS Kolping Jarosław 2 w składzie:
– Paulina Maciałek z kl. IV i Natalia Maciałek z kl. III
17 listopada
Miejskie Igrzyska Dzieci 2017/2018 w Turnieju Minipiłki Ręcznej dziewcząt
IV miejsce dla reprezentacji Szkoły Podstawowej Sióstr Niepokalanek w składzie:
– Marcelina Rajzer z kl. VII
– Martyna Bukowy z kl. VI
– Martyna Pałys z kl. VI
– Lidia Czerepka z kl. VI
– Anna Cielęcy z kl.VI
– Beata Dąbrowska z kl. VI
– Dominika Zagrobelna z kl. VI
– Maja Siemieńska z kl. VI
– Aleksandra Mederer z kl. VI
– Eliza Opoka z kl. V
– Wiktoria Ciemierkiewicz z kl. V
15 listopada
Miejskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej 2017/2018 w tenisie stołowym chłopców
I miejsce dla reprezentacji Szkoły Sióstr Niepokalanek w składzie:
– Patryk Wawrzyszko z kl. VII
– Bartłomiej Ciuba z kl. VII
– Tomasz Fludziński z kl. II gimnazjum
13 listopada
IX Edycja Wojewódzkiego Konkursu „A to Polska właśnie…”
– Oliwia Broda z kl. V – III miejsce (kat. recytacja)
– Emilia Bednarska z kl. V- III miejsce (kat. piosenka)
08 listopada
II Dziecięcy Festiwal „Piosenka w Mundurze”
I miejsce dla zespołu Szkoły Podstawowej Sióstr Niepokalanek w składzie:
– Łukasz Kałamarz z kl. IV
– Maja Mędrala z kl. IV
– Katarzyna Pawluk z kl. IV
– Anna Przybyło z kl. IV
– Amelia Szymuś z kl. IV
– Dagmara Kłak z kl. IV
– Paulina Maciałek z kl. IV
– Mateusz Kałamarz z kl. III a
– Piotr Wawrzyszko z kl. IIIa
– Emilia Socha z kl. II b
– Izabela Gilarska z kl. III PGSN
07 listopada
Rejonowe Igrzyska Dzieci 2017/2018 w Szachach Drużynowych
II miejsce dla reprezentacji Szkoły Podstawowej Sióstr Niepokalanek w składzie:
– Łukasz Kałamarz z kl. IV
– Mateusz Kałamarz z kl. III a
– Filip Bartnik z kl. IV
– Dagmara Kłak z kl. IV
02 listopada
Kuratoryjny konkurs z języka angielskiego
– Kornel Adamik z kl. VII- zakwalifikowany do etapu rejonowego
– Patryk Wawrzyszko z kl. VII – zakwalifikowany do etapu rejonowego
30 października
Szkolny konkurs plastyczny „ Mój szkolny kolega z misji”
– Emilia Socha z kl. II b – I miejsce
-Stanisław Kołodziejczyk z kl. I – I miejsce
– Miłosz Kupiec z I – II miejsce
– Izabela Płonka z kl. II b – II miejsce
– Katarzyna Barczyńska z kl. I –III miejsce
– Piotr Skibiak z kl. II b- wyróżnienie
– Weronika Pokrywka z kl. II b – wyróżnienie
– Emilia Woźniak z kl. II b – wyróżnienie
– Natalia Pyz z kl. II b – wyróżnienie
– Miłosz Fudała z kl. II b – wyróżnienie
– Emilia Bednarska z kl. V- wyróżnienie
– Eliza Opoka z kl. V – wyróżnienie
30 października
Konkurs plastyczny Zielona kraina – śmiecio kraina”
– Emilia Bednarska z kl. V – III miejsce
30 października
Konkurs plastyczny „Electra – portret złej królowej krainy elektrośmieci”
– Emilia Socha z kl. II b – wyróżnienie
28 października
2.Grand Prix Podkarpacia Młodziczek i Młodzików w tenisie stołowym
– Dagmara Kłak z kl. IV – VI miejsce
27 października
Kuratoryjny konkurs z matematyki
– Kornel Adamik z kl. VII- zakwalifikowany do etapu rejonowego
24 października
Konkurs na najładniejszy Latawiec pt. „Mam nowe marzenie”
I miejsce dla klasy II b Szkoły Podstawowej Sióstr Niepokalanek
III miejsce dla klasy II a Szkoły Podstawowej Sióstr Niepokalanek
24 października
Powiatowe Igrzyska Dzieci 2017/2018 w Szachach Drużynowych
I miejsce dla reprezentacji Szkoły Podstawowej Sióstr Niepokalanek w składzie:
– Łukasz Kałamarz z kl. IV
– Mateusz Kałamarz z kl. III a
– Filip Bartnik z kl. IV
– Dagmara Kłak z kl. IV
21 października
1.Grand Prix Podkarpacia Żaczek i Żaków w tenisie stołowym
– Dagmara Kłak z kl. IV – I miejsce
20 października
Igrzyska Młodzieży Szkolnej 2017/2018 w Szachach Drużynowych
III miejsce dla reprezentacji Szkoły Podstawowej Sióstr Niepokalanek
20 października
Igrzyska Dzieci 2017/2018 w Szachach Drużynowych
I miejsce dla reprezentacji Szkoły Podstawowej Sióstr Niepokalanek w składzie:
– Łukasz Kałamarz z kl. IV
– Mateusz Kałamarz z kl. III a
– Filip Bartnik z kl. IV
– Dagmara Kłak z kl. IV
17 października
Konkurs recytatorski Wawrzynek 2017
– Patryk Wawrzyszko z kl. VII – wyróżnienie
16 października
Konkurs recytatorski Wawrzynek 2017
– Emilia Bednarska z kl. V – III miejsce
16 września
1.Grand Prix Podkarpacia Młodziczek i Młodzików w tenisie stołowym
– Dagmara Kłak z kl. IV – V miejsce