Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2018/2019

14 czerwca

Szkolny Drużynowy Turniej w Szachach

– Klasa IIIb – I miejsce

– Klasa V – II miejsce

– Klasa VIII – III miejsce

 

14 czerwca

Międzyszkolny konkurs plastyczny „I Ty możesz zostać Rycerzem Niepokalanej”

– Dominika Zagrobelna z kl. VII- II miejsce

– Emilia Socha z kl. IIIb – II miejsce

 

13 czerwca

Nagroda  za uzyskanie w roku szkolnym 2018/2019 wysokich wyników sportowych
w zawodach w ramach Igrzysk Dzieci

– Paulina Maciałek z kl. V

– Dagmara Kłak z kl. V

 

13 czerwca

Międzyszkolny Konkurs humanistyczny dla klas czwartych „W Świecie Baśni”

– Emilia Borowiecka  kl. IVb – I miejsce

 

12 czerwca

Powiatowy konkurs matematyczny dla klas czwartych „Mały Mistrz Matematyki”

– Antoni Kołakowski z kl. IVb – I miejsce

– Szymon Szyk  z kl. IVb – II miejsce

 

12 czerwca

Powiatowy konkurs matematyczny dla klas szóstych „Mistrz Matematyki”

– Oskar Paradowski z kl. VI – wyróżnienie

 

11 czerwca

Międzyszkolny konkurs literacki „ I ty możesz zostać autorem książki”

– Emilia Borowiecka z kl. IVb – I miejsce (kat. klas IV)

– Łucja Nowak z kl. V – III miejsce (kat. klas V)

 

07 czerwca

Igrzyska Młodzieży Szkolnej 2018/2019 w turnieju drużynowym w badmintona

III miejsce dla reprezentacji Szkoły Podstawowej Sióstr Niepokalanek w składzie:

– Marcela Żołyniak z kl. VIII

– Maksymilian Kiwior z  kl. VIII

– Patryk Wawrzyszko  z kl. VIII

– Paweł Hudycz z kl. III gimnazjum

 

07 czerwca

II Powiatowy konkurs „Z językiem polskim za pan brat”

– Maja Kołodziejczyk z kl. III gimnazjum – II miejsce

 

06 czerwca

Spontaniczny Konkurs Wierszy Patriotycznych „Kto TY jesteś?”

– Maya Zięba z kl. IVa – laureat nagrody

– Gabriela Ozimek z kl. IVa – laureat nagrody

– Piotr Wawrzyszko z kl. IVa – laureat nagrody

– Kinga Bąkowska z kl. IVb – laureat nagrody

– Emilia Borowiecka z kl. IVb – laureat nagrody

– Adam Kardyś z kl. IVa – wyróżnienie

– Aleksandra Wołoszyn z kl. IVb – wyróżnienie

– Oliwia Bednarska z kl. IVb – wyróżnienie

– Sylwia Grzeszczak z kl. IVb – wyróżnienie

– Oliwia Winiarz z kl. IVb – wyróżnienie

– Konstanty Węgrzyn z kl. IVa – wyróżnienie

 

05 czerwca

Konkurs Mistrz Matematyki 2019

– Oskar Paradowski z kl. VI – wyróżnienie

 

04 czerwca

Konkurs Mały Mistrz Matematyki 2019

– Antoni Kołakowski  z kl. IVb – I miejsce

– Szymon Szyk z kl. IVb – II miejsce

 

31 maja

Zawody sportowe Igrzyska Dzieci 2018/2019 w Wieloboju Lekkoatletycznym Trójbój Chłopców

II miejsce dla drużyny ze Szkoły Podstawowej Sióstr Niepokalanek w składzie:

– Miłosz Fudała z kl. IIIb

– Kacper Gołąb z kl. IVb

– Adam Kardyś z  kl. IVa

– Jan Kardyś z kl. IVa

– Tadeusz Krzeszowiec z kl. IVb

– Marcel Maziarek z kl. IVb

– Szymon Szyk z kl. IVb

 

31 maja

Zawody sportowe Igrzyska Dzieci 2018/2019 w Wieloboju Lekkoatletycznym Trójbój Dziewcząt

II miejsce dla drużyny ze Szkoły Podstawowej Sióstr Niepokalanek w składzie:

– Oliwia Bednarska z kl. IVb

– Zuzanna Ożyło z kl. IVa

– Karolina Pałys z kl. IVa

– Magdalena Panek z kl. IVa

– Anna Przybyło z kl. V

– Dominika Salabura z kl. IVa

– Iga Zawadzka z kl. V

 

30 maja

Powiatowy konkurs „Potyczki matematyczno-ekonomiczne 2019”

– Kornel Adamik z kl. VIII – II miejsce i  tytuł laureata

 

16 maja

Międzynarodowy konkurs Kangur Matematyczny

– Szymon Kiełt z kl. II – wyróżnienie (kat. Żaczek)

– Antoni Kołakowski z kl. IVb – wyróżnienie (kat. Maluch)

– Szymon Szyk z kl. IVb – wyróżnienie (kat. Maluch)

– Aleksandra Wołoszyn z kl. IVb – wyróżnienie (kat. Maluch)

– Łukasz Kałamarz z kl. V – wyróżnienie (kat. Beniamin)

– Karol Marciak z kl. VI – wyróżnienie (kat. Beniamin)

 

14 maja

III etap diecezjalnego konkursu biblijnego „Jezusowa szkoła ucznia w mocy Ducha Świętego”

– Laura Adamik z kl. V – laureat (19 miejsce)

 

14 maja

Mistrzostwa szkoły w szachach

Mateusz Kałamarz z kl. IVa – I miejsce

– Łukasz Kałamarz z kl. V – II miejsce

– Adam Gloc z kl. VIII – III miejsce

 

25 kwietnia

XXIX Konkurs  Piosenki O Złoty Klucz do Sławy

II miejsce dla zespołu wokalno-instrumentalnego Szkoły Podstawowej Sióstr Niepokalanek
w  składzie:

– Łukasz Kałamarz z kl. V

– Maja Mędrala z kl. v

– Katarzyna Pawluk z kl. V

– Helena Pawluk z kl. IIIa

– Anna Przybyło z kl. V

– Amelia Szymuś z kl. V

– Dagmara Kłak z kl. V

– Paulina Maciałek z kl. V

– Mateusz Kałamarz z kl. IVa

– Piotr Wawrzyszko z kl. IVa

– Emilia Socha z kl. IIIb

– Emilia Bednarska z kl. VI

– Nadia Blok z kl. V

– Oliwia Broda z kl. VI

– Zofia Bąk z kl. V

– Amelia Telega  z kl. V

– Bartosz Gołąb z kl. VI

– Anna Salabura z kl. VII

– Maria Sało z kl. VII

– Zuzanna Ożyło z kl. IVa

– Gabriela Ozimek z kl. IVa

– Dominika Salabura z kl. IVa

– Weronika Korczyńska z kl. IVa

– Elżbieta Reizer z kl. V

 

25 kwietnia

XXIX Konkurs  Piosenki O Złoty Klucz do Sławy

– Emilia Socha z kl. IIIb –III miejsce (kat. I – solista)

 

25 kwietnia

Finał Regionalny XV Przeglądu Scenicznej Twórczości Dziecięcej  „Szkolne Prezentacje Artystyczne”

Dyplom Laureata dla zespołu tanecznego „Fantazja” ze Szkoły Podstawowej Sióstr Niepokalanek w Jarosławiu w składzie:

– Antonina Smereka z kl. I

– Klara Wsół z kl. I

– Oliwia Balicka z kl. II

– Katarzyna Barczyńska z kl. II

– Urszula Czereba z  kl. II

– Natalia Pawlik z kl. II

– Helena Pawluk z kl. IIIa

– Emilia Socha z  kl. IIIb

– Magdalena Hudycz z kl. IVa

– Weronika Korczyńska z kl. IVa

– Nadia Blok z kl. V

– Dagmara Kłak z kl.V

 

14  kwietnia

Konkurs plastyczny „Wielkanocne tradycje”

– Anna Cielęcy z kl. VII – nagroda

– Mateusz Kałamarz z kl. IVa – wyróżnienie

 

11  kwietnia

Klasowy konkurs wiedzy w klasie II o lekturze Doktor Dolittle i jego zwierzęta

– Stanisław Kołodziejczyk – I miejsce

– Urszula Czereba – II miejsce

– Patryk Polański – II miejsce

– Miłosz Kupiec – III miejsce

– Jakub Dubanik – wyróżnienie

 

09  kwietnia

Międzyszkolny konkurs plastyczny „Misja Matki Pauli w mocy Bożego Ducha”

– Emilia Bednarska z kl. VI – nagroda (kat. kl. IV-VIII)

– Weronika Pokrywka z kl. IIIb – wyróżnienie (kat. kl. I-III)

 

06  kwietnia

Jubileuszowy XX Wojewódzki  konkurs „Sacrum w literaturze i sztuce”

– Wiktoria Maziarka z kl. III gimnazjum – I miejsc (kat. recytacja)

– Krzysztof Mazerant z  kl. VII – wyróżnienie (kat. recytacja)

– Mikołaj Sitko z kl. III gimnazjum – wyróżnienie (kat. recytacja)

– Katarzyna Strzępek  z kl. III gimnazjum – wyróżnienie (kat. poezja śpiewana)

– Adam Gloc z kl. VIII – I miejsce (kat. plastyczna)

– Anna Cielęcy  z kl. VII – wyróżnienie (kat. plastyczna)

– Martyna Fudała z kl. VIII – wyróżnienie (kat. plastyczna)

– Dominika Zagrobelna z kl. VII – wyróżnienie (kat. plastyczna)

– Beata Dąbrowska z kl. VII – wyróżnienie (kat. plastyczna)

– Maja Kołodziejczyk z kl. III gimnazjum – wyróżnienie (kat. plastyczna)

 

05  kwietnia

VI edycja konkursu plastycznego na kartkę  świąteczną z motywem Miasta Jarosławia- Wielkanoc 2019

– Amelia Telega z kl. V – I miejsce (kat. szkoły podstawowe)

 

05  kwietnia

II edycja konkursu matematycznego „Matwit Matematyczny”

– Kornel Adamik z kl. VIII – IV miejsce

 

03 kwietnia

VI Wojewódzki konkurs „Śladem Wielkich Polaków” – Juliusz Słowacki

– Wiktoria Maziarka z kl. III gimnazjum – I miejsce (kat. recytacja)

 

02 kwietnia

Eliminacje Powiatowe XV Przeglądu Scenicznej Twórczości Dziecięcej „Szkolne Prezentacje Artystyczne”

Zespół taneczny „Fantazja” ze Szkoły Podstawowej Sióstr Niepokalanek nominowany do Regionalnego Finału Przeglądu w Przemyślu w składzie:

– Antonina Smereka z kl. I

– Klara Wsół z kl. I

– Oliwia Balicka z kl. II

– Katarzyna Barczyńska z kl. II

– Urszula Czereba z  kl. II

– Natalia Pawlik z kl. II

– Helena Pawluk z kl. IIIa

– Emilia Socha z  kl. IIIb

– Magdalena Hudycz z kl. IVa

– Weronika Korczyńska z kl. IVa

– Nadia Blok z kl. V

– Dagmara Kłak z kl.V

 

02 kwietnia

I edycja konkursu Biochemikuj

I miejsce dla zespołu Szkoły Sióstr Niepokalanek w składzie:

– Oliwia Ważna z  kl. VIII

– Kornel Adamik z kl. VIII

 

01 kwietnia

Wojewódzkie Igrzyska Dzieci 2018/2019

Drużynowy turniej tenisa stołowego dziewcząt

II miejsce dla reprezentacji Szkoły Sióstr Niepokalanek w składzie:

– Dagmara Kłak z kl. V

– Paulina Maciałek z kl. V

 

27 marca

Kuratoryjny konkurs z chemii

–  Kornel Adamik z kl. VIII – finalista

 

23 marca

XX edycja Wojewódzkiego konkursu „Sacrum w literaturze i sztuce” – etap rejonowy

– Krzysztof Mazerant z kl. VII – nominowany do finału (kat. recytacja)

– Patryk Wawrzyszko z  kl. VIII – nominowany do finału (kat. recytacja)

– Wiktoria Maziarka z kl. III gimnazjum – nominowana do finału (kat. recytacja)

– Mikołaj Sitko z kl. III gimnazjum – nominowany do finału (kat. recytacja)

– Krzysztof Mazerant z  kl. VII – nominowany do finału (kat. poezja śpiewana)

– Katarzyna Strzępek  z kl. III gimnazjum – nominowana do finału (kat. poezja śpiewana)

 

20 marca

XII edycja konkursu recytatorskiego „Wiosna w sercu, wiosna wkoło”

– Anna Przybyło z kl. V – wyróżnienie

 

19 marca

XII edycja konkursu recytatorskiego „Wiosna w sercu, wiosna wkoło”

– Kinga Bąkowska z kl. IVb – wyróżnienie

 

19 marca        

Igrzyska Dzieci 2018/2019

Drużynowe zawody w wieloboju gimnastycznym dziewcząt

III miejsce dla reprezentacji Szkoły Sióstr Niepokalanek w składzie:

– Eliza Opoka z kl. VI

– Helena Pawluk z kl. IIIa

– Sylwia Grzeszczak z kl. IVb

– Paulina Maciałek z kl. V

 

15 marca

Turniej Potyczki matematyczno-ekonomiczne

– Kornel Adamik z kl. VIII – zakwalifikowany do II etapu

 

15 marca

II edycja Powiatowego konkursu geograficznego

– Marcelina Rajzer z kl. VIII – IV miejsce

 

14 marca

Konkurs językowy „Aby język giętki powiedział wszystko, co pomyśli głowa”

– Oliwia Ważna z kl. VIII – I miejsce

– Patryk Wawrzyszko z kl. VIII – III miejsce

– Kornel Adamik z kl. VIII – wyróżnienie

 

12 marca

Ogólnopolski konkurs plastyczny z okazji 20.rocznicy wstąpienia Polski do NATO

– Eliza Opoka z kl. VI – I miejsce (kat. wiekowa klas IV-VI)

 

10 marca

Konkurs przedmiotowy LEON-sesja zimowa

Zintegrowane sprawności:

– Aleksander Adwent z kl. IIIa – laureat (6 miejsce)

– Patryk Jakubas z kl. IIIa – laureat (7 miejsce)

– Martyna Kisała z kl. IIIa – laureat (9 miejsce)

– Helena Pawluk z kl. IIIa – laureat (9 mejsce)

– Kacper Żelaznowski  z kl. IIIb – laureat (4 miejsce)

– Miłosz Fudała z kl. IIIb – laureat (5 miejsce)

– Joanna Kołakowska z kl. IIIb –laureat (6 miejsce)

– Michalina Cymbalista  kl. IIIb – laureat (6 miejsce)

– Emilia Socha z kl. IIIb – laureat (7 miejsce)

– Natalia Pyz z kl. IIIb – laureat (7 miejsce)

– Emilia Woźniak z kl. IIIb – laureat (7 miejsce)

– Izabela Płonka z kl. IIIb – laureat (8 miejsce)

– Weronika Pokrywka z kl. IIIb – laureat (9 miejsce)

– Marek Nowak  z kl. IIIb – laureat (9 miejsce)

– Lena Skowron z kl. IIIb – laureat (10 miejsce)

– Julia Łuków  z kl. IIIb – laureat (10 miejsce)

 

Matematyka:

– Aleksander Adwent z kl. IIIa – laureat (4 miejsce)

– Helena Pawluk z kl. IIIa – laureat (4 miejsce)

– Dominik Wodzisz z kl. IIIa – laureat (9 miejsce)

– Maksymilian Wilczek z kl. IIIa – laureat (9 miejsce)

– Hieronim Blok z kl. IIIa – laureat (9 miejsce)

– Maria Gradowska z kl. IIIa – laureat (9 miejsce)

– Michalina Cymbalista z kl. IIIb – laureat (4 miejsce)

– Joanna Kołakowska  z kl. IIIb – laureat (4 miejsce)

– Kacper Żelaznowski  z kl. IIIb – laureat (4 miejsce)

– Emilia Woźniak z kl. IIIb –laureat (5 miejsce)

– Marek Nowak z kl. IIIb – laureat (5 miejsce)

– Miłosz Fudała z kl. IIIb – laureat (5 miejsce)

– Emilia Socha z kl. IIIb – laureat (6 miejsce)

– Natalia Pyz z kl. IIIb – laureat (6 miejsce)

– Piotr Skibiak z kl. IIIb – laureat (10 miejsce)

– Izabela Płonka z kl. IIIb – laureat (10 miejsce)

     

08 marca        

Igrzyska Dzieci 2018/2019

Drużynowe zawody w pływaniu sztafetowym chłopców

IV miejsce dla reprezentacji Szkoły Sióstr Niepokalanek w składzie:

– Wiktor Drabik z kl. V

– Kacper Gołąb z kl. IVb

– Bartłomiej Jakubas z kl. VI

– Marcel Maziarek z kl. IVb

– Marek Nowak z kl. IIIb

– Vincent Węgrzyn z kl. VI

– Miłosz Zawadzki z kl. VI

 

08 marca        

Igrzyska Dzieci 2018/2019

Drużynowe zawody w pływaniu sztafetowym dziewcząt

VI miejsce dla reprezentacji Szkoły Sióstr Niepokalanek w składzie:

– Laura Adamik z kl. V

– Helena Pawluk z kl. IIIa

– Katarzyna Pawluk z kl. V

– Emilia Socha z kl. IIIb

– Aleksandra Wołoszyn z kl. IVb

– Iga Zawadzka z kl. V

 

07 marca

II etap dekanalnego konkursu biblijnego „Jezusowa szkoła ucznia w mocy Ducha Świętego”

– Laura Adamik z  kl. V – I miejsce (zakwalifikowana do etapu diecezjalnego)

– Bartosz Gołąb z kl. VI – III miejsce (zakwalifikowany  do etapu diecezjalnego)

 

06 marca

Rejonowe Igrzyska Dzieci 2018/2019

Drużynowy turniej tenisa stołowego dziewcząt

II miejsce dla reprezentacji Szkoły Sióstr Niepokalanek w składzie:

– Dagmara Kłak z kl. V

– Paulina Maciałek z kl. V

 

01 marca

XI Wojewódzki Festiwal Pieśni Patriotycznych

II miejsce dla zespołu wokalnego ze Szkoły Podstawowej Sióstr Niepokalanek w składzie:

– Anna Salabura z kl. VII

– Maria Sało z kl. VII

– Emilia Bednarska z kl. VI

– Oliwia Broda z kl. VI

– Bartosz Gołąb z kl. VI

– Łukasz Kałamarz z kl. V

– Maja Mędrala z kl. V

– Katarzyna Pawluk z kl. V

– Anna Przybyło z kl. V

– Amelia Szymuś z kl. V

– Dagmara Kłak z kl. V

– Paulina Maciałek z kl. V

– Nadia Blok z kl. V

– Zofia Bąk z kl. V

– Amelia Telega z kl. V

– Elżbieta Reizer z kl. V

– Zuzanna Ożyło z kl. IV a

– Gabriela Ozimek z kl. IV a

– Dominika Salabura z kl. IV a

– Weronika Korczyńska z kl. IV a

– Mateusz Kałamarz z kl. IV a

– Piotr Wawrzyszko z kl. IVa

– Helena Pawluk z kl. III a

– Emilia Socha z kl. III b

 

28 lutego

Igrzyska Dzieci 2018/2019

Powiatowy drużynowy turniej tenisa stołowego dziewcząt

I miejsce dla reprezentacji Szkoły Podstawowej Sióstr Niepokalanek w składzie:

– Dagmara Kłak z kl. V

– Paulina Maciałek z kl. V

 

27 lutego

Powiatowy konkurs wokalny Walentyna

–  Emilia Bednarska z kl. VI – I miejsce (kat. kl. IV-VI)

 

18 lutego

Kuratoryjny konkurs historyczny

–  Mikołaj Sitko z kl. III gimnazjum – laureat

 

11 lutego

Konkurs plastyczny „Między dobrem a złem”

– Wiktoria Maziarka z  kl. III gimnazjum – III miejsce

 

11 lutego

Kuratoryjny konkurs z matematyki

–  Kornel Adamik z kl. VIII – laureat

 

08 lutego

 Finał XXI Halowego Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 11 w Jarosławiu i Puchar Przechodni „Śladami Bogdana Zająca”

III miejsce dla reprezentacji Szkoły Podstawowej Sióstr Niepokalanek w składzie:

– Patryk Wawrzyszko z kl. VIII

– Oliwier Pieniążek  z kl. VII

– Patryk Kiełt z kl. VII

– Jan Szyk  z kl. VII

– Krzysztof Mazerant z kl. VII

– Bartłomiej Jakubas z  kl. VI

– Oskar Lipczyński z kl. VI

– Łukasz Kałamarz  z kl. V

– Jan Kardyś z kl. VIa

 

31 stycznia

Międzyszkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek dla klas I – III

– Emilia Socha z kl. IIIb- II miejsce

– Helena Pawluk z  kl. IIIa – III miejsce

 

31 stycznia

Kuratoryjny Konkurs z Fizyki

–  Kornel Adamik z kl. VIII – laureat

 

29 stycznia

XXI Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 11 w Jarosławiu i Puchar Przechodni „Śladami Bogdana Zająca”

II miejsce dla reprezentacji Szkoły Podstawowej Sióstr Niepokalanek w składzie:

– Patryk Wawrzyszko z kl. VIII

– Oliwier Pieniążek  z kl. VII

– Patryk Kiełt z kl. VII

– Jan Szyk  z kl. VII

– Krzysztof Mazerant z kl. VII

– Bartłomiej Jakubas z  kl. VI

– Oskar Lipczyński z kl. VI

– Łukasz Kałamarz  z kl. V

– Szymon Szyk  z kl. IVb

– Jan Kardyś z kl. VIa

– Antoni Roman z kl. VI

 

26 stycznia

Turniej Szachowy bł. Augusta Czartoryskiego

– Arkadiusz Gloc z kl. IIIb – I miejsce (grupa juniorów do lat 10)

 

25 stycznia

Międzyszkolny Konkurs Piosenki Świątecznej

– Piotr Wawrzyszko z  kl. IVa – I miejsce

– Emilia Bednarska z kl. VI – II miejsce

– Aleksandra Kulikowska z kl. III gimnazjum- III miejsce

 

25 stycznia

Międzyszkolny Konkurs Piosenki Świątecznej

I miejsce dla Zespołu wokalnego Szkoły Sióstr Niepokalanek w składzie:

– Łukasz Kałamarz z kl. V

– Maja Mędrala z kl. V

– Katarzyna Pawluk z kl. V

– Helena Pawluk z kl. IIIa

– Anna Przybyło z kl. V

– Amelia Szymuś z kl. V

– Dagmara Kłak z kl. V

– Paulina Maciałek z kl. v

– Mateusz Kałamarz  z kl. IVa

– Piotr Wawrzyszko z kl.  IVa

– Emilia Socha  z kl. IIIb

– Emilia Bednarska z kl. VI

– Nadia Blok z kl. V

– Oliwia Broda z kl. VI

– Zofia Bąk  z kl. V

– Amelia Telega z kl. V

– Bartosz Gołąb z kl. VI

– Anna Salabura z kl. VII

– Maria Sało z kl. VII

– Zuzanna Ożyło z kl. IVa

– Gabriela Ozimek z kl. IVa

– Dominika Salabura z kl. IVa

– Weronika Korczyńska z kl. IVa

– Konstanty Węgrzyn z kl. IVa

– Vincent Węgrzyn z kl. VI

– Aleksandra Kulikowska z kl. III gimnazjum

 

16 stycznia

Ogólnopolski konkurs matematyczny Alfik 2018

– Kacper Żelaznowski z kl. IIIb – 16 miejsce w województwie (dyplom za bardzo dobry wynik)

– Szymon Szyk  z kl. IVb – 16 miejsce w województwie (dyplom za bardzo dobry wynik)

– Bartosz Gołąb z kl. VI – 50 miejsce w województwie (dyplom za dobry wynik)

 

16 stycznia

Igrzyska Młodzieży Szkolnej 2018/2019

Zawody piłka ręczna dziewcząt

III miejsce dla reprezentacji Szkoły Sióstr Niepokalanek w składzie:

– Martyna Bukowy z  kl. VII

– Martyna Fudała z kl. VIII

– Amelia Gradowska z kl. VIII

– Zuzanna Królikowska z kl. VIII

– Oliwia Ozimek z kl. VIII

– Oliwia Raróg  z kl. VIII

– Oliwia Ważna   z kl. VIII

– Marcela Żołyniak z kl. VIII

 

04 stycznia

Igrzyska Dzieci 2018/2019

Drużynowy Turniej tenisa stołowego dziewcząt

I miejsce dla reprezentacji Szkoły Sióstr Niepokalanek w składzie:

– Dagmara Kłak z kl. V

– Paulina Maciałek z kl. V

 

04 stycznia

Igrzyska Dzieci 2018/2019

Drużynowy Turniej tenisa stołowego chłopców

III miejsce dla reprezentacji Szkoły Sióstr Niepokalanek w składzie:

– Karol Marciak z kl.VI

– Oskar Lipczyński  z kl. VI

– Bartłomiej Jakubas  z kl. VI

 

28 grudnia

Ogólnopolski konkurs wiedzy MEDITEST

– Maja Kołodziejczyk z  kl. III gimnazjum – dyplom wyróżnienia (10 miejsce)

– Oliwia Ważna z kl. VIII – dyplom wyróżnienia (11 miejsce)

– Marcela Żołyniak z kl. VIII – dyplom wyróżnienia (13 miejsce)

– Patryk Wawrzyszko z  kl. VIII – dyplom wyróżnienia (13 miejsce)

– Katarzyna Strzępek z kl. III gimnazjum – dyplom wyróżnienia (14 miejsce)

– Marcelina Rajzer z kl. VIII – dyplom wyróżnienia (14 miejsce)

– Wiktoria Maziarka z kl. III gimnazjum – dyplom  wyróżnienia (15 miejsce)

 

17 grudnia

Szkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek

Kategoria Soliści kl. 0-III

– Miłosz Kupiec z kl. II – I miejsce

– Helena Pawluk z kl. IIIa – I miejsce

– Emilia Socha z kl. IIIb – I miejsce

– Klara Pawluk z gr. 0c – II miejsce

– Magdalena Dubanik z  gr. 0c – II miejsce

– Nina Szymańska z gr. 0c – II miejsce

– Karol Telega z  kl. I –III miejsce

– Michał Dubanik  z kl. I – III miejsce

– Izabela Płonka z kl. IIIb – III miejsce

– Urszula Czereba  z kl. II – wyróżnienie

– Stanisław Kołodziejczyk z kl. II – wyróżnienie

– Weronika Pokrywka z kl. IIIb – wyróżnienie

– Emilia Woźniak z kl. IIIb – wyróżnienie

Kategoria Soliści kl. IV-VI

– Weronika Korczyńska z kl. IVa – I miejsce

– Piotr Wawrzyszko z  kl. IVa – I miejsce

– Oliwia Broda z kl. VI – I miejsce

– Emilia Bednarska z kl. VI – I miejsce

– Emilia Borowiecka z kl. IVb – II miejsce

– Anna Przybyło  z kl. V – II miejsce

– Maja Mędrala z  kl. V – II miejsce

– Paulina Maciałek z kl. V- II miejsce

– Katarzyna Pawluk z  kl. V – III miejsce

– Amelia Szymuś z kl. V – III miejsce

– Dominika Salabura z kl. IVa – wyróżnienie

– Amelia Telega z kl. V – wyróżnienie

– Tomasz Cichowlaz z kl. V – wyróżnienie

– Zofia Duszko z  kl. VI  – wyróżnienie

– Faustyna Frączek z kl. VI – wyróżnienie

Kategoria Soliści kl. VII i III gimnazjum

– Krzysztof Mazerant z kl. VII – I miejsce

– Katarzyna Strzępek z kl. III gimnazjum – I miejsce

– Maria Sało z kl. VII – II miejsce

– Anna Cielęcy z kl. VII – II miejsce

– Anna Salabura z kl. VII – II miejsce

– Patryk Kiełt z kl. VII – III miejsce

– Krzysztof Kałamarz z kl. III gimnazjum – III miejsce

– Aleksandra Kulikowska z kl. III gimnazjum – III miejsce

– Aleksandra Mederer z kl. VII – wyróżnienie

– Martyna Pałys  z kl. VII – wyróżnienie

Kategoria Zespół

I miejsce

– Mateusz Kałamarz z kl. IVa

– Łukasz Kałamarz z kl. V

– Tymoteusz Kłak z gr. 0c

– Dagmara Kłak z kl. V

III miejsce

– Laura Mołoń  z kl. IIIa

– Maksymilian Wilczek z kl. IIIa

Wyróżnienie

– Miłosz Fudała z kl. IIIb

– Arkadiusz Gloc z kl. IIIb

– Marek Nowak z kl. IIIb

– Piotr Skibiak z kl. IIIb

– Jakub Wojtas  z kl. IIIb

– Kacper Żelaznowski z kl. IIIb

 

14 grudnia

Szkolny etap VII Konkursu Wiedzy o lasach Nadleśnictwa Krasiczyn

– Miłosz Zawadzki z kl. VI – zakwalifikowany do II etapu

– Oskar Paradowski z kl. VI – zakwalifikowany do II etapu

– Emilia Bednarska z kl. VI – zakwalifikowana do II etapu

 

14 grudnia

Mikołajkowy turniej piłki nożnej – rocznik 2006 i mł

IV miejsce dla reprezentacji Szkoły Podstawowej Sióstr Niepokalanek w składzie:

– Mikołaj Duda  z kl. V

– Maksymilian Gałuszka z  kl. V

– Bartosz Gołąb z  kl. VI

– Bartłomiej Jakubas z  kl. VI

– Łukasz Kałamarz z kl. V

– Oskar Lipczyński z kl. VI

– Karol Marciak z kl. VI

– Antoni Roman z kl. VI

– Dominik Smoliniec z  kl. V

– Vincent Węgrzyn z kl. VI

– Natan Żołyniak z  kl. V

 

13 grudnia

Igrzyska Dzieci 2018/2019

Powiatowe Zawody w piłce ręcznej chłopców

II miejsce dla reprezentacji Szkoły Podstawowej Sióstr Niepokalanek w składzie:

– Marek Wańcio z kl. VI

– Oskar Paradowski z kl. VI

– Bartłomiej Jakubas z kl. VI

– Oskar Lipczyński z kl. VI

– Antoni Roman z kl.VI

– Vincent Węgrzyn z kl.VI

– Mikołaj Duda z kl. V

– Wiktor Drabik z  kl.V

– Natan Żołyniak z kl. V

– Dominik Smoliniec z kl. V

– Łukasz Kałamarz z kl. V

– Piotr Warzyszko z kl. IVa

– Mateusz Kałamarz z kl. IVa

– Karol Marciak z kl. VI

– Maksymilian Gałuszka z  kl. V

 

12 grudnia

Bajkowy konkurs rysunkowy Plastka Fundacji PlasticsEurope Polska

Nagroda Główna w kat. dzieci najmłodszych dla klasy I Szkoły Sióstr Niepokalanek w Jarosławiu

 

12 grudnia

XI Jarosławskie Potyczki Ortograficzne

– Oliwia Ważna z  kl. VIII – I miejsce (tytuł Jarosławski Mistrz Ortografii)

 

12 grudnia

Igrzyska Młodzieży Szkolnej 2018/2019

Miejskie zawody w piłce ręcznej chłopców

IV miejsce dla reprezentacji Szkoły Podstawowej Sióstr Niepokalanek w składzie:

– Hubert Borowiecki z kl. III gimnazjum

– Tomasz Fludziński z kl. III gimnazjum

– Mikołaj Sitko  z kl. III gimnazjum

– Maksymilian Kiwior z kl. VIII

– Szymon Mędrala z kl. VIII

–  Michał Górecki z  kl. VII

– Patryk Kiełt  z kl. VII

– Krzysztof Mazerant z kl. VII

– Oliwier Pieniążek z kl. VII

– Jan Szyk z kl. VII

 

12 grudnia

Konkurs „ Zjawiskowa bombka choinkowa”

– Adela Gloc z gr. 0c – wyróżnienie (kat. kl. 0-3)

– Bartłomiej Styrna  z kl. I – wyróżnienie (kat. praca oryginalna)

– Oliwia Balicka z  kl. II – wyróżnienie (kat. praca dziecka z rodzicem)

– Eliza Opoka z kl. VI – wyróżnienie (kat. kl. 4-8)

– Emilia Bednarska z  kl. VI – II miejsce (kat. kl. 4-8)

 

11 grudnia

Program wspierania  młodzieży uzdolnionej „Nie zgubić talentu”

– Patryk Wawrzyszko z kl. VIII – stypendium za wybitne osiągnięcia naukowe

 

10 grudnia

Szkolny etap konkursu biblijnego „Jezusowa szkoła ucznia w mocy Ducha Świętego”

– Bartosz Gołąb z kl. VI – zakwalifikowany do etapu dekanalnego

– Laura Adamik z  kl. V –zakwalifikowana do etapu dekanalnego

– Julia Żołyniak  z kl. V – zakwalifikowana do etapu dekanalnego

 

08 grudnia

Konkurs „ Radio Fara – ze swego skarbca  wydobywa rzeczy nowe i stare”

– Emilia Socha z  kl. III b – II miejsce (kat. plastyczna)

 

07 grudnia

Kuratoryjny konkurs historyczny

– Mikołaj Sitko z kl. III gimnazjum – zakwalifikowany do etapu wojewódzkiego

 

06 grudnia

Mikołajkowy turniej piłki nożnej

II miejsce dla reprezentacji Szkoły Podstawowej Sióstr Niepokalanek w składzie:

– Szymon Szyk z kl. IV b

– Tomasz Cichowlaz z kl. V

– Jan Kardyś z kl. IV a

– Kacper Gołąb z kl. IV b

– Marcel Maziarek z kl. IV b

– Piotr Wawrzyszko z kl. IV a

– Konstanty Węgrzyn z  kl. IV a

– Miłosz Ożyło z  kl. II

– Aleksander Adwent z  kl. III a

– Dominik Wodzisz z  kl.III a

– Miłosz Fudała z  kl. III b

 

 06 grudnia

V Edycja konkursu plastycznego na kartkę świąteczną z motywem Jarosławia

– Amelia Telega z kl. V – III miejsce

 

04 grudnia

Kuratoryjny konkurs z matematyki

–  Kornel Adamik z kl. VIII – zakwalifikowany do etapu wojewódzkiego

 

03 grudnia

Ogólnopolski konkurs Multitest z geografii

– Anna Przybyło z kl. V – dyplom laureata (8 miejsce)

– Maja Mędrala z kl. V – dyplom laureata (10 miejsce)

– Łucja Nowak z kl. V – dyplom wyróżnienia (14 miejsce)

– Łukasz Kałamarz z kl. V – dyplom wyróżnienia (14 miejsce)

 

30 listopada

Igrzyska Młodzieży Szkolnej 2018/2019

Powiatowe Zawody tenisa stołowego chłopców

IV miejsce dla reprezentacji Szkoły Podstawowej Sióstr Niepokalanek w składzie:

– Patryk Wawrzyszko z  kl. VIII

– Maksymilian Kiwior z  kl. VIII

– Patryk Kiełt z  kl. VII

 

29 listopada

Igrzyska Dzieci 2018/2019

Turniej Minipiłki ręcznej dziewcząt

I miejsce dla reprezentacji Szkoły Podstawowej Sióstr Niepokalanek w składzie:

– Michalina Ciemierkiewicz z kl.VI

– Wiktoria Ciemierkiewicz z kl. VI

– Eliza Opoka z  kl. VI

– Amelia Pięknik z kl. VI

– Zofia Duszko z kl. VI

– Emilia Bednarska z  kl. VI

– Maja Mędrala z kl. V

– Iga Zawadzka z kl. V

– Laura Adamik z kl. V

– Paulina Maciałek z  kl. V

– Dagmara Kłak z kl. V

– Zofia Bąk z kl. V

 

28 listopada

Kuratoryjny konkurs z fizyki

–  Kornel Adamik z kl. VIII – zakwalifikowany do etapu wojewódzkiego

 

26 listopada

Kuratoryjny konkurs z chemii

–  Kornel Adamik z kl. VIII – zakwalifikowany do etapu wojewódzkiego

 

26 listopada

Igrzyska Młodzieży Szkolnej 2018/2019

Zawody tenisa stołowego chłopców

I miejsce dla reprezentacji Szkoły Podstawowej Sióstr Niepokalanek w składzie:

– Patryk Wawrzyszko z  kl. VIII

– Maksymilian Kiwior z  kl. VIII

– Patryk Kiełt z  kl. VII

 

26 listopada

Igrzyska Młodzieży Szkolnej 2018/2019

Zawody tenisa stołowego dziewcząt

II miejsce dla reprezentacji Szkoły Podstawowej Sióstr Niepokalanek w składzie:

– Marcela Żołyniak z  kl. VIII

– Amelia Gradowska z  kl. VIII

– Martyna Pałys  z  kl. VII

 

23 listopada

Igrzyska Dzieci 2018/2019

Turniej Minipiłki ręcznej chłopców

I miejsce dla reprezentacji Szkoły Podstawowej Sióstr Niepokalanek w składzie:

– Bartłomiej Jakubas z kl. VI

– Oskar Lipczyński z kl. VI

– Antoni Roman z kl.VI

– Vincent Węgrzyn z kl.VI

– Mikołaj Duda z kl. V

– Wiktor Drabik z  kl.V

– Natan Żołyniak z kl. V

– Dominik Smoliniec z kl. V

– Łukasz Kałamarz z kl. V

– Piotr Warzyszko z kl. IVa

– Mateusz Kałamarz z kl. IVa

– Karol Marciak z kl. VI

– Maksymilian Gałuszka z  kl. V

 

21 listopada

Konkurs plastyczny „Kodeks małego ekologa”

– Jakub Dubanik z kl. II – nagroda

– Weronika Pokrywka z kl. IIIb – wyróżnienie

– Michalina Cymbalista z kl. IIIb- wyróżnienie

– Natalia Pyz z kl. IIIb – wyróżnienie

  

20 listopada

Szkolny konkurs recytatorski „Mój dom, moja Ojczyzna”

– Emilia Socha z kl. IIIb – I miejsce

– Urszula Czereba z kl. II – II miejsce

– Piotr Skibiak z kl. IIIb – II miejsce

– Miłosz Ożyło z kl. II – III miejsce

– Maksymilian Wilczek z kl. IIIa – III miejsce

– Stanisław Kołodziejczyk z kl. II – wyróżnienie

– Julia Łuków z kl. IIIb – wyróżnienie

– Helena Pawluk z  kl. IIIa – wyróżnienie

– Emilia Woźniak z kl. IIIb – wyróżnienie

  

20 listopada

Igrzyska Dzieci 2018/2019
Zawody w szachach na szczeblu rejonowym

I miejsce dla reprezentacji Szkoły Podstawowej Sióstr Niepokalanek w składzie:

– Łukasz Kałamarz z kl. V

– Mateusz Kałamarz z kl. IVa

– Jan Kardyś z kl. IVa

– Dagmara Kłak z kl. V

 

19 listopada

X Edycja Wojewódzkiego konkursu „A to Polska właśnie…”

– Anna Przybyło z kl. V – III miejsce (kat. recytacja kl. IV-VI)

– Emilia Bednarska z  kl. VI – I miejsce (kat. piosenka patriotyczna kl. IV-VI)

– Piotr Wawrzyszko z kl. IVa – II miejsce (kat. piosenka patriotyczna kl. IV-VI)

– Aleksandra Kulikowska z  kl. III gimnazjum – III miejsce (kat. piosenka patriotyczna kl. VII, VIII i gimnazja)

 

8 listopada

Miejskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej 2018/2019 w piłce koszykowej w kat. chłopców

IV miejsce dla drużyny Szkoły Podstawowej Sióstr Niepokalanek w składzie:

–  Hubert Borowiecki z kl. III gimnazjum

–  Bartłomiej Ciuba z kl. VIII

– Tomasz Fludziński z kl. III gimnazjum

– Paweł Hudycz z kl. III gimnazjum

– Patryk Kiełt z kl. VII

– Oliwier Pieniążek z kl. VII

– Mikołaj Sitko z kl. III gimnazjum

– Jan Szyk z kl. VII

– Patryk Wawrzyszko z kl. VIII

 

 7 listopada

Konkurs plastyczny „Polska w 100-lecie odzyskania niepodległości”

–  Weronika Pokrywka z kl. III b – II miejsce

 

27 października

XVI Konkurs Piosenki  Religijnej Polskiej i Obcojęzycznej „Laudate Deo”

–  Emilia Bednarska z kl. VI – II miejsce

 

25 października

Igrzyska Dzieci 2018/2019
Zawody w szachach na szczeblu powiatowym

I miejsce dla reprezentacji Szkoły Podstawowej Sióstr Niepokalanek w składzie:

– Łukasz Kałamarz z kl. V

– Mateusz Kałamarz z kl. IVa

– Jan Kardyś z kl. IVa

– Dagmara Kłak z kl. V

 

22 października

Kuratoryjny konkurs z matematyki

– Kornel Adamik z kl. VIII – zakwalifikowany do etapu rejonowego

 

19 października

Igrzyska Dzieci 2018/2019 Miejskie zawody w szachach

I miejsce dla reprezentacji Szkoły Podstawowej Sióstr Niepokalanek w składzie:

– Łukasz Kałamarz z kl. V

– Mateusz Kałamarz z kl. IVa

– Jan Kardyś z kl. IVa

– Dagmara Kłak z kl. V

 

19 października

 Igrzyska Młodzieży Szkolnej 2018/2019 Miejskie zawody w szachach

II miejsce dla reprezentacji Szkoły Podstawowej Sióstr Niepokalanek w składzie:

– Adam Gloc z kl. VIII

– Paweł Hudycz z kl. III gimnazjum

– Maksymilian Kiwior z kl. VIII

– Oliwia Ozimek z kl. VIII

 

17 października

Konkurs recytatorski Wawrzynek 2018

–  Patryk Wawrzyszko z kl. VIII – wyróżnienie

– Krzysztof Mazerant z kl. VII – III miejsce

 

16 października

Kuratoryjny konkurs z fizyki

– Kornel Adamik z kl. VIII – zakwalifikowany do etapu rejonowego

 

16 października

Konkurs recytatorski Wawrzynek 2018

–  Emilia Bednarska z kl. VI – wyróżnienie

– Piotr Wawrzyszko z kl. IV a – III miejsce

 

13 października

Zawody pływackie Turniej Miast „Sto Lat Niepodległości”

– Iga Zawadzka z kl. V – II miejsce (wyścig na dystansie 50m w stylu klasycznym)

 

11 października

Kuratoryjny konkurs z chemii

– Kornel Adamik z kl. VIII – zakwalifikowany do etapu rejonowego

 

03 października

Konkurs plastyczny na wykonanie ilustracji do wiersza patriotycznego ze zbioru poetyckiego „Tak nam się Odrodziła Polska, Ojczyzna miła” autorstwa Krzysztofa Kubaszka

– Marek Nowak z kl. III b – nagroda

– Izabela Płonka z  kl. III b –nagroda

– Urszula Czereba z  kl. II- nagroda

– Piotr Skibiak z kl. III b – wyróżnienie

 

28 września

VI edycja konkursu „Młody człowiek pamięta o bohaterach”

– Maria Sało z kl. VII – wyróżnienie

 

28 września

III edycja konkursu „Warto być Polakiem”. Działalność społeczna i polityczna oraz rola Prezydenta Lecha Kaczyńskiego w odbudowie niepodległej Polski

– Maria Sało z kl. VII – wyróżnienie

 

09 września

1.Grand Prix Podkarpacia Młodziczek i Młodzików w tenisie stołowym

– Dagmara Kłak z kl. V – II miejsce

– Natalia Maciałek z kl. IV b – IV miejsce

Czerwiec 15, 2019