Wawrzynek 2018

16 i 17 października br. dzieci i młodzież z jarosławskich szkół prezentowały utwory liryczne o tematyce jesieni w ramach konkursu recytatorskiego „Wawrzynek 2018”. Przesłuchania konkursowe odbyły się w Miejskiej Bibliotece Publicznej im. A. Fredry w Jarosławiu. Uczestnicy podzieleni zostali na trzy kategorie wiekowe klasy I- III, klasy IV-VI oraz klasy VII-VIII i gimnazja. Cieszymy się, że uczniowie z naszej szkoły odnieśli sukces w tym konkursie, w kategorii IV-VI miejsce 3 zajął Piotr Wawrzyszko, natomiast Emilia Bednarska otrzymała wyróżnienie, w najstarszej grupie 3 miejsce zajął Krzysztof Mazerant a wyróżniony został Patryk Wawrzyszko. Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych zwycięstw.

22 października, 2018