Wycieczka klasy II do Rzeszowa

11 października br. klasa II wraz z wychowawczynią p. Barbarą Hajko oraz p. Eweliną Łysik wybrała się do Rzeszowa do Campusu – Naukowy Zawrót Głowy. Zajęcia Lego Education to uzupełnienie i utrwalenie wiadomości nabywanych w szkole, a także rozwijanie zdolności technicznych i kreatywności uczniów uczestniczących w warsztatach. Podczas pobytu odbyły się zajęcia z kreatywnego budowania i wstępu do robotyki. Uczniowie w parach budowali roboty a następnie je programowali. Uczestniczyli też w warsztatach fizycznych. Zajęcia te miały charakter interaktywnych pokazów, podczas których uczniowie asystowali przy eksperymentach. Ostatnim punktem wyprawy był wspólny posiłek, pyszny dwudaniowy obiad. Uśmiech, radość i atmosfera rozrywki towarzyszyły nam cały czas a uczniowie nie chcieli opuszczać interesujących zajęć.

15 listopada, 2018