Szkolny Przegląd Kolęd i Pastorałek

Prawdziwie świąteczny klimat zagościł w naszej szkole już 11 grudnia za sprawą Kiermaszu Bożonarodzeniowego. Z każdym kolejnym dniem odczuwaliśmy coraz większą radość z powodu zbliżających się świąt. Ostatni tydzień przed świętami był niezwykły. Za sprawą uczniów i ich Wychowawców w klasach pojawiły się piękne drzewka przystrojone kolorowymi ozdobami. Dodatkowo atmosferę uświetnił Szkolny Przegląd Kolęd i Pastorałek, który po raz kolejny został zorganizowany przez s. Imeldę i p. Tadeusza Kałamarza. Nasi uczniowie nie wyobrażają sobie, żeby wśród licznych wydarzeń mających na celu przygotowanie się do nadchodzących świąt, mogło zabraknąć tego konkursu, który od wielu lat wpisał się w tradycję wydarzeń organizowanych z okazji Bożego Narodzenia. Do konkursu zgłosiło się ponad 60 uczniów z kl. „0”-VII oraz III gimnazjum. Komisja konkursowa stanęła przed niełatwym zadaniem ocenienia wszystkich występów. W dniu wigilii szkolnej odbył się uroczysty apel, podczas którego Siostra Dyrektor wręczyła nagrody. Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy za udział i pracę włożoną w przygotowanie się do konkursu.

2 stycznia, 2019