„W krainie lodu i śniegu”

28 stycznia odbył się w naszej szkole bal karnawałowy. Od samego rana humory dopisywały i każdy chciał spróbować swych sił na parkiecie. Najpierw bawiły się nasze przedszkolaki, potem nieco starsze klasy. Tradycyjnie już gry, zabawy i oprawę muzyczną zorganizowała s. Imelda.

Wieczorem trzy najstarsze klasy spotkały się pod opieką s. Laury, s. Róży oraz p. Anny Pacek. Wszyscy uczniowie tańczyli, śpiewali i bawili się, jednak czym jest zabawa bez dobrego jedzenia? Około 18.00 pod czujnym okiem s. Laury zamówiliśmy pizzę. Muzyką, która towarzyszyła nam przez całą dyskotekę, zajmowała się oczywiście większość uczniów. Każdy mógł zgłosić swoją propozycję. Zabawa zakończyła się około 21:00, chociaż wszyscy chcieliśmy przedłużyć zabawę choćby o jedną piosenkę. Nie możemy się doczekać kolejnej imprezy!!!

Wiktoria Maziarka, uczennica klasy III gimnazjum

6 lutego, 2019