XXI Halowy Turniej Piłki Nożnej Szkół Podstawowych

8 lutego 2019 r. w Hali Sportowej MOSiR w Jarosławiu odbył się finał XXI Halowego Turnieju Piłki Nożnej Szkół Podstawowych o Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 11 z Oddziałami Integracyjnymi i Puchar Przechodni „Śladami Bogdana Zająca”, który został objęty Honorowym Patronatem przez Burmistrza Miasta Jarosław Pana Waldemara Palucha. XXI Turniej Halowy był realizowany w ramach Budżetu Obywatelskiego 2019.

W turnieju wzięło udział 10 drużyn z jarosławskich szkół. Drużyna z naszej szkoły wywalczyła III miejsce. Skład drużyny:

– Jan Kardyś z kl. VIa

Wszystkie drużyny biorące udział w turnieju otrzymały piłki a każdy z zawodników upominki. Nagrodą specjalną dla drużyn, które zajęły miejsca I-III będzie wyjazd na mecz ekstraklasy Korona Kielce – Lech Poznań.

Panu Tomaszowi Dudzie i naszej drużynie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.