Dzień otwarty szkoły

2 marca w naszej szkole po raz kolejny odbył się dzień otwarty. Dzieci wraz z rodzicami mogły obejrzeć szkołę i spróbować swoich sił m.in. w rozwiązywaniu zagadek dotyczących ulubionych zwierząt oraz bohaterów bajek i baśni w szkolnej bibliotece. Dodatkową atrakcją były zadania z wykorzystaniem tablicy interaktywnej. Dzieci chętnie podjęły wyzwanie, by uzupełnić brakujące elementy na obrazkach i rozpoznać imiona bajkowych postaci, które wyświetlane były na tablicy. Ich trud został nagrodzony. Z uśmiechem na twarzy przyjmowały zdobyte nagrody – malowanki, piękne kalendarze na biurko oraz małe słodkie „co nieco”. Siostry i nauczyciele przygotowali różne niespodzianki. Największe zainteresowanie najmłodszych wzbudziły tablica i podłoga interaktywna, na których można było wykonywać różne zadania. A dla nas, nauczycieli tej szkoły, niespodzianką okazało się przybycie kilkorga naszych absolwentów wraz ze swoimi dziećmi, którzy mile wspominali swoje lata uczęszczania do szkoły.

s.L

4 marca, 2019