Koncert symfoniczny w Filharmonii Podkarpackiej

Dnia 28.02.2019 r. uczniowie z klasy 2, 3 b, 5, 6, 7, 8 szkoły podstawowej i 3 gimnazjum wybrali się na wycieczkę do Filharmonii Podkarpackiej w Rzeszowie. Opiekę na nimi sprawowali: s. Laura, s. Imelda, p. Barbara Hajko, p. Aneta Sztaf- Marciak, p. Halina Mól, p. Anna Pacek, p. Ewelina Łysik, p. Anna Wolańska, p. Małgorzata Koszyk, p. Anna Reizer, p. Aneta Gmyrek oraz p. Galyna Kovalenko. Na występ przybyła młodzież z różnych szkół a także wiele osób, które prywatnie zdecydowały się na odwiedzenie filharmonii. Koncert przebiegł w miłej atmosferze. Dyrygentem całej orkiestry był p. Łukasz Wódecki, a rolę prowadzącego objął grający na fortepianie – p. Waldemar Malicki. Było to wyjątkowe przeżycie. Zarówno uczniowie, jak i nauczyciele byli zachwyceni. Po zakończeniu koncertu uczniowie wymienili się wrażeniami i długo jeszcze opowiadali o swoich odczuciach.

Oliwia Ozimek, klasa VIII

4 marca, 2019