Miejskie Zakończenie Roku Szkolnego

17 czerwca uczniowie z naszej szkoły uczestniczyli w miejskim zakończeniu roku szkolnego. Uroczystość odbyła się w Jarosławskim Ośrodku Kultury i Sztuki. Burmistrz miasta Waldemar Paluch wraz z zastępcą Dariuszem Traczem oraz Renatą Chlebowską, dyrektor wydziału oświaty, wręczyli nagrody laureatom i finalistom oraz uczniom z najwyższą średnią. Pan burmistrz złożył także gratulacje nauczycielom i rodzicom.

Zanim uczniowie z poszczególnych szkół zostali nagrodzeni, każda szkoła zaprezentowała krótki występ. Przedstawicielem naszej szkoły był uczeń klasy 4a – Piotr Wawryszko, który zaśpiewał piosenkę Wśród nagrodzonych uczniów znaleźli się:

1) Mikołaj Sitko, uczeń kl. III gimnazjum, laureat kuratoryjnego konkursu z historii oraz uczeń z najwyższą średnią w gimnazjum;

2) Kornel Adamik, uczeń klasy VIII, który sięgnął po tytuł laureata w konkursie kuratoryjnym z matematyki i fizyki oraz tytuł finalisty z chemii;

3) Patryk Wawrzyszko, również uczeń z klasy VIII, który w tym roku osiągnął najwyższą średnią w szkole podstawowej – 5,88, a w ubiegłym roku został laureatem konkursu z języka angielskiego i finalistą z języka niemieckiego.

Wszystkim nauczycielom, którzy przygotowywali uczniów do konkursów, serdecznie dziękujemy, a uczniom życzymy wielu sukcesów na kolejnych etapach edukacji.

s.L.

17 czerwca, 2019