Szkolny Dzień Sportu

17 czerwca w szkole podstawowej i gimnazjum odbył się Dzień Sportu. Uczniowie bardzo chętnie brali udział w różnych konkurencjach. Rywalizacja była bardzo zacięta, ale przebiegała zgodnie z zasadami fair play. Dziewczyny z klas młodszych brały udział w wyścigach na rolkach, hulajnodze i rowerach. Chłopcy zmierzyli się z kolegami z klas starszych w turnieju piłki nożnej.

Na naszym Dniu Sportu nie mogło zabraknąć rozgrywek piłki ręcznej dziewcząt, biegów i różnych innych sportowych konkurencji. Szkolny Dzień Sportu był połączony z egzaminem na kartę rowerową. Uczniowie z klas IV pozytywnie zaliczyli test i jazdę rowerową, i tym samym otrzymali kartę rowerową.

Nauczycielom wychowania fizycznego bardzo dziękujemy za zorganizowanie tego dnia oraz czuwanie nad jego przebiegiem i bezpieczną zabawą dzieci.

s.L.

17 czerwca, 2019