Dzień Edukacji Narodowej

Dzień Edukacji Narodowej, znany powszechnie jako Dzień Nauczyciela, obchodzony był w naszej szkole bardzo uroczyście. Rozpoczęła go Msza św., której przewodniczył ks. Kazimierz Gadzała. O jej  oprawę zadbali uczniowie z klasy VII. Po Eucharystii miała  z kolei miejsce część artystyczna przygotowana przez uczniów z klas VII i VIII pod kierunkiem pani Anny Wolańskiej i  pani Sylwii Strzębały.  W wykonaniu uczniów  usłyszeliśmy wzruszające piosenki, zabawne teksty oraz piękne życzenia dla nauczycieli i pracowników obsługi szkoły. Nie zabrakło również słodkości przygotowanych na tę okazję przez rodziców.  Takich miłych akcentów było bardzo wiele. Galowe stroje i kwiaty w uczniowskich dłoniach już od samego rana zwiastowały wyjątkową atmosferę dzisiejszego święta.

M.S.

14 października, 2019