Tydzień Papieski

Pragnąc uczcić św. Jana Pawła II w naszej szkole, w dniach 14–18.10.2019 r. odbyły się obchody Tygodnia Papieskiego pod hasłem: „Wstańcie, chodźmy!”. W związku z tym w środę 16 października najmłodsi uczniowie przyszli do szkoły ubrani w barwy papieskie. Z tej także okazji na korytarzu szkolnym przygotowano wystawę okolicznościową. Można było również wylosować karteczkę z myślą papieża Polaka. Ta forma zapoznania się z osobą i nauczaniem Jana Pawła II cieszyła się ogromnym zainteresowaniem zarówno wśród uczniów, jak i rodziców czy nauczycieli. Dla najmłodszych zostały przygotowane kolorowanki do wzięcia. We wszystkich klasach siostra Laura przeprowadziła lekcje o św. Janie Pawle II. Także przedszkolaki podczas zajęć z s. Laurencją mogły dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy dotyczących życia i posługi papieża Polaka.

Święty Janie Pawle II – módl się za nami.

s.L

20 października, 2019