Złotówka na Misje

W Tygodniu Misyjnym uczniowie naszej szkoły zaangażowali się w akcję „Złotówka na misje”. Każdy mógł wesprzeć polskich misjonarzy pracujących w dalekich zakątkach świata. Już od kilku dobrych lat wspieramy dwa ośrodki misyjne: Salezjański Ośrodek Misyjny w Warszawie oraz Siostry Misjonarki św. Piotra Klawera w Krośnie. Siostry, księża oraz misjonarze świeccy na placówkach zagranicznych potrzebują przede wszystkim wsparcia duchowego, jak modlitwa, ofiarowane dobre uczynki czy intencje mszalne. Nieodzowna jest jednak pomoc materialna, by mogli pomagać potrzebującym z tamtych terenów oraz utrzymać i rozwijać prowadzone dzieła. Zebrana przez naszą szkołę kwota w wysokości 549,70 zł zostanie przekazana na ten cel.

s.L

1 listopada, 2019