Dzień Babci i Dziadka

W niedzielę, 9 lutego w naszej szkole odbyła się ważna uroczystość. Tego dnia wszyscy uczniowie świętowali Dzień Babci i Dziadka. Spotkanie rozpoczęło się wspólną Mszą świętą, po której wszyscy przeszliśmy na salę gimnastyczną. Tam, dzieci zaprezentowały się w różnych formach artystycznych. Występ rozpoczęły przedszkolaki, które zaśpiewały piosenkę i złożyły Dziadkom życzenia. Następnie wystąpili uczniowie z kl. I – III, a po nich uczniowie z kl. IV i zespół wokalno-instrumentalny z kl. V z pięknym utworem Anny Jantar pt. „Żeby szczęśliwym być”. Fantastycznym występem mogą pochwalić się soliści Emilka i Oliwia  z kl. VII oraz Krzysztof z kl. VIII. Część artystyczną zakończył zespół taneczny Fantazja. Dzieci zostały nagrodzone gromkimi brawami. Następnie Goście udali się na poczęstunek. Ten wspaniały czas upłynął w miłej i rodzinnej atmosferze. Dziękujemy Wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji tej uroczystości.

A.K

12 lutego, 2020