BIBLIOTEKA SZKOLNA POLECA… # 4 – Akcja „Dziękuję bohaterom”

W ramach akcji „Dziękuję bohaterom” Wirtualna Polska chce zachęcić do przesyłania podziękowań w formie wideo, by podziękować bohaterom codziennej walki ze skutkami epidemii koronawirusa. Materiały zostaną wyemitowane na specjalnie uruchomionym do tego kanale.

Redakcja zachęca, by wszyscy, którzy chcieliby podziękować przesyłali krótkie, kilkusekundowe nagranie z indywidualnym podziękowaniem na adres e-mail: dziekujebohaterom@wp.pl. Może to być nagranie „dziękuję”, oklaski, przyjazny gest czy laurka dla bohatera. Materiały umieszczone na Facebooku trzeba oznaczać hashtagiem #dziekujebohaterom, a wszystkie filmy zostaną wyemitowane na specjalnie uruchomionym kanale w WP Pilot.

„Koronawirus zabrał nam możliwość bycia razem. Tymczasem „zwykli ludzie”, którzy walczą z wirusem, jak mówił o nich kilka dni temu papież Franciszek, potrzebują nie tylko maseczek, rękawiczek, przyłbic, respiratorów i innego sprzętu, ale także naszego wsparcia, dostrzeżenia i podziękowania”.

Czytaj więcej na: https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/wirtualna-polska-i-wp-pilot-chce-podziekowac-bohaterom-walki-z-koronawirusem-w-specjalnej-akcji

9 kwietnia, 2020