Bywają chwile, kiedy miałoby się ochotę zatrzymać czas, który biegnie tak szybko…

Bywają chwile, kiedy miałoby się ochotę zatrzymać czas, który biegnie tak szybko…

Jego upływ widać przede wszystkim w szkole.

Jeszcze niedawno po korytarzu chodziły trochę niepewne siebie lecz ciekawskie świata przedszkolaki a dziś… to już młodzież, która za chwilę opuści szkolne mury…

Drodzy Ósmoklasiści! Coś się kończy, by mogło zacząć się coś nowego… Pewnie coraz częściej myślicie już o stojących przed Wami kolejnych wyzwaniach, a my tymczasem z nutą melancholii wspominamy Waszą wieloletnią obecność w naszej szkole. Każdy z Was jest inny, ale KAŻDY wyjątkowy! Wnieśliście do naszej Wspólnoty dużo optymizmu, ciepła i dobroci. Pamiętamy o Waszym zaangażowaniu w godne reprezentowanie szkoły i z dumą wspominamy wszystkie Wasze sukcesy odnoszone w różnych dziedzinach. A Wy pamiętajcie, że nasze drzwi będą ZAWSZE dla Was otwarte! Nie ma piękniejszego dowodu wdzięczności niż odwiedziny naszych Absolwentów, którzy nawet po latach wracają, by poczuć jeszcze raz tutejszą atmosferę i podzielić się swoimi osiągnięciami 🙂 Przed Wami jeszcze sprawdzian wiedzy, którą zdobywaliście przez wszystkie lata z nami spędzone. Potem ruszycie w świat, niech w tej „podroży” towarzyszem będzie dedykowana Wam piosenka. Przypomnijmy sobie jeszcze szczęśliwe chwile spędzone w naszych niepokalańskich murach.

 

 

5 czerwca, 2020