Sukcesy Sportowe Naszych Uczniów

Nasi uzdolnieni uczniowie nawet w okresie kwarantanny nieustanie dostarczają nam powodów do dumy, co udowodnili już niejednokrotnie. Ciągle docierają do nas wiadomości o kolejnych sukcesach naszych wychowanków. Są to osiągnięcia nie tylko na szczeblu szkolnym, ale również w rywalizacji o szerszym zasięgu. To wspaniały dowód ich wielkiego zaangażowania w reprezentowanie szkoły, do której uczęszczają. Tym razem pragniemy podzielić się tegorocznymi sukcesami naszych sportowców. Treningi w pocie czoła przyniosły znakomite efekty, na które nie trzeba było długo czekać. To również wynik wielkiego zaangażowania ze strony przygotowujących ich do konkursów nauczycieli. Wspólny trud zaowocował kolejnymi zwycięstwami. Mimo mniejszych możliwości wykazania się (w związku z odwołaniem różnych zawodów), w tym roku szkolnym nasi uczniowie zgromadzili na koncie wiele sukcesów. Zarząd Miejskiego Szkolnego Związku Sportowego w Jarosławiu dokonał podsumowania i opublikował wyniki. Reprezentanci naszej szkoły w poszczególnych klasyfikacjach zdobyli następującą liczbę punktów:

– IGRZYSKA DZIECI –  56 pkt.

– IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ – 73 pkt.

– GRAND PRIX 2019/2020 – 129 pkt.

– NAJAKTYWNIEJSZA SZKOŁA – 100 pkt.

Nasi zawodnicy (Dagmara Kłak, Łukasz Kałamarz, Mateusz Kałamarz, Mikołaj Duda) startujący w Finale Wojewódzkim Igrzysk Dzieci w szachach drużynowych wywalczyli VII miejsce.

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom i dziękujemy za całoroczny trud i poświęcenie.

11 czerwca, 2020