Bezpłatny Kreator zdjęć do mLegitymacji

Pragniemy poinformować, że w związku z zawarciem przez naszą szkołę porozumienia o współpracy z Ministerstwem Cyfryzacji w zakresie wydawania mLegitymacji, udostępniamy na naszej stronie internetowej bezpłatne narzędzie online umożliwiające łatwe, szybkie i samodzielne wykonanie zdjęcia do mLegitymacji. Kreator zdjęć dostępny jest w zakładce „Dla ucznia”.

Narzędzie powstało w ramach projektu unijnego „Bon na Innowacje”, dzięki czemu został stworzony bezpłatny internetowy Kreator zdjęć do mLegitymacji.

Z usługi tej mogą bezpłatnie korzystać wszyscy uczniowie naszej szkoły. Aby wykonać zdjęcia wystarczy zrobić zdjęcie telefonem komórkowym (smartfonem) na dowolnym tle. Kreator z wykonanego w ten sposób zdjęcia przygotuje zdjęcie spełniające wymogi określone przez Ministerstwo Cyfryzacji.

Narzędzie to stanowi ogromne uproszczenie i ułatwienie dla uczniów oraz ich rodziców. To wygodna i profesjonalna usługa, która umożliwia wykonanie odpowiedniego zdjęcia bez konieczności wychodzenia z domu.

Przydatne odnośniki do kreatora:

16 listopada, 2020