Dzień Pluszowego Misia

W dniu 25.11.2020 r. dzieci z oddziałów przedszkolnych uczestniczyły w obchodach Światowego Dnia Pluszowego Misia. Każde dziecko przyszło do szkoły ze swoim „milutkim przyjacielem”. Można było zobaczyć misie małe, średnie, duże, brązowe, różowe, białe, niebieskie itd. Wszystkie były śliczne i wyjątkowe. W tym wesołym dniu na przedszkolaków czekało wiele atrakcji. Po pięknym występie grupy 0 „b”, który przygotowała s. Laurencja, wszystkie dzieci zostały zaproszone do wspólnej zabawy ze swoimi misiami, poznały historię ich święta, oglądały o nich prezentację przygotowaną przez panią Anetę Sztaf-Marciak. Później przedszkolaki brały udział w różnych zabawach ruchowych, zgadywankach, wykonywały prace plastyczne. Po obiedzie czekała na nich kolejna niespodzianka – „misiowa fotobudka”, która przyniosła im wiele radości i uśmiechu na twarzy. Nie mogło zabraknąć także słodkiego poczęstunku w postaci „ciasteczek misiowych”. Dzień Pluszowego Misia w naszej szkole był pełen uśmiechu i świetnej zabawy. Dzieci były szczęśliwe, iż mogły spędzić tyle czasu ze swoimi pluszowymi ulubieńcami oraz pokazać ich swoim koleżankom i kolegom z grupy.

s. L

27 listopada, 2020