Nocowanie w Szkole – klasa VIII

W sobotę 27 maja, uczniowie klasy ósmej, pod opieką wychowawczyni – Pani Małgorzaty Stec oraz s. Laury, mieli okazję uczestniczyć w nocowaniu organizowanym przez naszą szkołę. Po smakowitej, zdrowej kolacji, którą uczniowie przyrządzili sami, nadszedł czas na główną atrakcję wieczoru- nocne podchody w szkolnym parku. Podzielona na grupy młodzież z wielkim zaangażowaniem rozwiązywała wszystkie zagadki, które w końcu doprowadziły ją do celu – kryjówki porywaczy. Po zabawie, przyszedł czas na noc filmów w świetlicy szkolnej, a gdy noc ta dobiegła końca, uczniowie udali się na wypoczynek po pełnym emocji wieczorze. Rano, zakończenie nocowania stanowiło (również przygotowane przez klasę) pyszne śniadanie, po którym wszyscy z zadowoleniem wrócili do domu. Sobotnia noc w naszej szkole była przepełniona wrażeniami oraz dobrą zabawą. Uczniowie z pewnością zapamiętają ją na długo!

27 maja, 2022