Spotkanie z Poetą

We czwartek, 29 września br. mieliśmy zaszczyt gościć w naszej szkole Pana Krzysztofa Kubaszka, naszego lokalnego poetę. Pan Krzysztof ma na swoim koncie zarówno tomiki wierszy przeznaczone dla dorosłych, jak również dzieci. Warsztaty, które poprowadził dla uczniów klas I-VIII w ramach realizowanego przez naszą szkołę projektu, były niezwykłe. Poeta wraz z uczniami przeczytał kilka swoich wierszy. Używając rekwizytów, jakie ze sobą przyniósł na spotkanie, zrobił to w humorystyczny sposób. Wszyscy mieli świetną zabawę, tym bardziej, że Pan Krzysztof pisze wiersze, które potrafią rozbawić do łez. Spotkania przebiegały w miłej, radosnej atmosferze, ponieważ Pan Krzysztof Kubaszek jest bardzo sympatycznym człowiekiem, który ma rewelacyjny kontakt z dziećmi. Jesteśmy wdzięczni za przyjęcie zaproszenia i poprowadzenie warsztatów. Czekamy na kolejne spotkanie z poezją Pana Krzysztofa, bowiem już 27 października odbędzie się konkurs recytatorski jego wierszy.

29 września, 2022