Wyjście do Radia Fara w Jarosławiu

6 października 2022r. uczniowie kl. 2 i 3 wraz z p. Beatką, p. Basią i p. Marzenką odwiedzili Radio Fara mieszczące się w Opactwie Sióstr Benedyktynek. Gościł nas redaktor p. Andrzej Kuca, absolwent naszej szkoły. Poznaliśmy historię Radia Fara i mogliśmy zobaczyć jak wygląda praca w radiu. W trakcie spotkania jeden z uczniów miał okazję wystąpić w programie na żywo. Można powiedzieć, że miał swoje 5 minut na antenie. Następnie p. Andrzej przeprowadził wywiad z nami wszystkimi. Zwiedziliśmy także Izbę Pamięci Abp. Ignacego Tokarczuka, Salę Papieską oraz Czarną Kaplicę, w której prosiliśmy Matkę Bożą o potrzebne łaski, szczególnie o pokój na świecie. Dziękujemy serdecznie Ekipie Radia Fara za miłe przyjęcie i super wrażenia.

6 października, 2022