Pasowanie na ucznia

20 października odbyła się uroczystość przyjęcia pierwszoklasistów do szkolnej społeczności. Uroczystość zainaugurował „Polonez”, który z pełną powagą zatańczyli nasi najmłodsi uczniowie. Podczas części artystycznej dzieci z wielkim zaangażowaniem recytowały wiersze i śpiewały piosenki. Najważniejszym wydarzeniem na które wszyscy czekali było pasowanie wielkim ołówkiem przez s. Alicję oraz otrzymanie szkolnych legitymacji i kołnierzyków. Uczniowie otrzymali również upominki, które zapewne będą im przypominać o tym ważnym w kalendarzu uczniowskim dniu.
Po głównych uroczystościach zostały zrobione pamiątkowe zdjęcia, za które serdecznie dziękujemy Pani Katarzynie Szarek, a następnie na szkolnych adeptów czekała wspaniała niespodzianka przygotowana przez Rodziców. W pięknie przystrojonej jadali były słodkości, prezenty, a przede wszystkim wspaniały tort, który sprawił pierwszakom mnóstwo radości. Ten dzień na długo zapadnie w naszej pamięci.
20 października, 2022