Nocowanie w Szkole Klasy Trzeciej

Czy to możliwe, aby uczniowie klasy 3 nie mogli doczekać się pójścia do szkoły?
Wydaje się to nie do pomyślenia? A jednak…
To wydarzyło się naprawdę. Gdzie? W naszej szkole!
17 lutego o godz. 17.30 trzecioklasiści zaopatrzeni w śpiwory, koce i poduszki, uśmiechnięci, pełni werwy i gotowi do działania zjawili się w szkole.
Atrakcji było wiele: wspólne wyjście na zakupy do sklepu, samodzielne przygotowanie posiłków, gry i zabawy….. jednak zabawą wieczoru, której wszyscy nie mogli się doczekać były podchody. Zadaniem uczniów w trakcie zabawy było znalezienie w szkole ukrytych kopert i wykonanie przygotowanych zadań. Po zabawie przyszedł czas na wieczór filmowy….. Rano przygotowaliśmy wspólnie śniadanie, po którym wszyscy zadowoleni wrócili do domu.
Piątkowa noc w naszej szkole była przepełniona wrażeniami i dobrą zabawą. Z pewnością wszyscy zapamiętamy ją na długo!
19 lutego, 2023