Uczniowie z klasy IV nocowali w szkole

Uczniowie z klasy IV nocowali w szkole !!!
W piątkowy wieczór zamiast odpoczywać klasa IV wróciła do szkoły, ale tym razem na wyjątkowe spotkanie. Już od wejścia widać było ich dobre humory ponieważ wiedzieli, że czeka ich wspólne nocowanie. Po ulokowaniu bagaży i pożegnaniu rodziców zaczęliśmy od zabaw integracyjnych oraz rozegrania meczu piłki nożnej. Na kolację była pizza wyczekiwana przez wszystkich, a po niej zabawa niespodzianka. „Poszukiwanie skarbu” ukrytego gdzieś na terenie szkoły, ale żeby było ciekawiej to poszukiwania odbywały się jedynie przy świetle latarek. Kolejny element naszego spotkania to „Nocny Maraton Filmowy”. Rano wstawanie nie należało do łatwych zadań ale myślę, że wspólna gra w „zbijaka” na sali gimnastycznej obudziła wszystkich. Po zabawie oczywiście śniadanie gofry, które każdy przyrządził według własnego pomysłu (bita śmietana, owoce, dzień…). I w taki oto sposób nieubłaganie nadszedł czas powrotów do domu. Mam nadzieję, że wszyscy tak jak ja będą mile wspominać to nasze wspólne nocowanie. K.S.
19 lutego, 2023