Spotkanie z Mistrzem w Szkole

27 listopada 2023 r. w naszej szkole odbyło się „Spotkanie z Mistrzem”. Jest to projekt, który promuje tenis stołowy w przedszkolach oraz szkołach podstawowych, został zorganizowany przez Polski Związek Tenisa Stołowego. W tym roku gościem specjalnym była zawodniczka klubu PKS Kolping Jarosław – Natalia Maciałek. Ze względu na defensywny styl gry jaki prezentuje Natalia, jej gra jest niezwykle atrakcyjna dla kibiców. Uczniowie mieli możliwość obejrzenia gry pokazowej Natalii z trenerem PKS Kolping Jarosław – Konradem Zielińskim. Następnie każdy mógł sprawdzić swoich sił z naszą Mistrzynią, np próbując odebrać serwis co było nie lada wyzwaniem. Odbyły się liczne zabawy i konkursy w których do wygrania były gadżety dostarczone przez Jakub Bagiński Polski Związek Tenisa Stołowego.

27 listopada, 2023