Wycieczka do Radawy

20 września uczniowie klas IV a i IV b wraz z opiekunami p. Anną Konarską, p. Magdaleną Robins oraz p. Tomaszem Dudą udały się na jednodniową wycieczkę do Radawy. Celem naszej wyprawy była integracja klas czwartych oraz poznanie piękna i przyrody naszej najbliższej okolicy. Jeszcze w autokarze uczniowie zostali zapoznani z zasadami bezpieczeństwa oraz zachowania.
Pierwszym punktem naszej wycieczki po dotarciu na miejsce była przejażdżka bryczką konną. W rytm znanych przebojów (w wykonaniu dziewcząt z klasy IV a i IV b) pokonaliśmy trasę przyrodniczo-krajoznawczą prowadzącą przez radawskie lasy. Po powrocie czekały na nas dmuchańce oraz trampolina, na których to szaleństwom nie było końca. Zapaleni fani sportu mieli możliwość popisania się swoimi umiejętnościami podczas rozgrywek football’u. Chętni uczniowie mogli sprawdzić się jako przyszli kierowcy rajdowi podczas jazdy na gokartach.
Kulminacyjnym punktem naszej wycieczki było ognisko, na którym upiekliśmy kiełbaski. Najedzeni i w dobrych humorach wróciliśmy do szkoły, skąd odebrali nas rodzice.

27 października, 2018