Szkolne Prezentacje Artystyczne

25 kwietnia 2019 r. zespół taneczny z naszej szkoły „Fantazja” wziął udział w Szkolnych Prezentacjach Artystycznych – Finale Przeglądu Scenicznej Twórczości Dziecięcej w Centrum Kulturalnym w Przemyślu. W kategorii taniec zespół zdobył tytuł Laureata za wykonanie choreografii „Śnieżynki”. Główną nagrodą była statuetka Laureata, nagrody rzeczowe oraz zaproszenie do prezentacji wyróżnionej choreografii w Koncercie Galowym kończącym Szkolne Prezentacje Artystyczne. Moim tancerkom życzę wytrwałości i zaangażowania na próbach oraz wspaniałych sukcesów w przyszłych konkursach tanecznych.

Rodzicom i opiekunom składam wyrazy wdzięczności za wspaniałą współpracę i pomoc w zorganizowaniu wyjazdu do Przemyśla.

Halina Mól

25 kwietnia, 2019