Jarosławskie Pola Nadziei

Dnia 27 kwietnia 2019 r. uczniowie naszej szkoły  wraz z nauczycielami i rodzicami po raz drugi wzięli udział w akcji charytatywnej „POLA NADZIEI”, polegającej na zbiórce funduszy na jarosławskie hospicjum. Uczestnicy zbierali pieniądze w dwóch sklepach: FRAC i KORONA od godziny 7:00 do 19:00. W niedzielę 28 kwietnia 2019 r. gimnazjaliści wraz
z nauczycielami zbierali datki do puszek pod jarosławskim Opactwem. Uczniowie, podzieleni na kilkuosobowe grupy, pełnili dyżury po dwie godziny.

Z wielkim zaangażowaniem włączyła się do tej akcji nasza uczennica, Amelia Pięknik z klasy 6, która zadeklarowała swą pomoc w sobotę przez 6 godzin. Chcielibyśmy Amelce bardzo podziękować za Jej serce i oddanie sprawie osób najbardziej cierpiącym i potrzebującym wsparcia.

Serdecznie dziękujemy mieszkańcom Jarosławia za życzliwość, oddanie i hojność. Spotkaliśmy się z ogromną wdzięcznością osób, które dzieliły się z uczniami i opiekunami napojami, słodyczami i … uśmiechem. W organizowanej  kweście zebraliśmy ok. 6000 zł. Ogromnie cieszymy się z tego, że możemy przyczynić się do nowych inwestycji związanych z jarosławskim hospicjum. Jesteśmy bardzo szczęśliwi i dziękujemy wszystkim darczyńcom. Naszym uczniom tak spodobała się ta inicjatywa, że zadeklarowali swoją pomoc już za rok.

s. M.

27 kwietnia, 2019