Ogólnopolski Konkurs Polonistyczny „Fraszka”

W dniu 14 lutego br. otrzymaliśmy wyniki Ogólnopolskiego Konkursu Polonistycznego „Fraszka”, w którym wzięło udział 17 uczniów naszej szkoły. Test konkursowy, obejmujący wiedzę z zakresu literatury, gramatyki i ortografii, uczniowie rozwiązali nieco wcześniej, bo 27 listopada 2019r.  W kategorii wiekowej „Młodzik” najlepsza okazała się Aleksandra Wołoszyn, która otrzymała dyplom z wyróżnieniem. Z kolei w kategorii „Adept” najlepszy był Karol Marciak, który zdobył największą liczbę punktów ze wszystkich uczniów reprezentujących naszą szkołę. Oprócz Karola Marciaka wyróżnienia otrzymali: Emilia Bednarska, Zofia Duszko, Amelia Pięknik, Bartosz Gołąb, Faustyna Frączek. Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.

M.S

20 lutego, 2020