Zielona Szkoła kl. IV-VI do Momotów Dolnych

Zielona szkoła to wyjątkowy czas w życiu każdego ucznia. Każdy ma wtedy okazję wykazać się odpowiedzialnością i samodzielnością. W tym roku w dniach 17-18 maja klasy IV-VI wyjechały w okolice Janowa Lubelskiego do przepięknej miejscowości Momoty Dolne gdzie pod okiem instruktorów mogli spróbować swoich sił w różnych dyscyplinach (nie tylko sportowych). Wykazywali się swoją wiedzą oraz sprawnością fizyczną. W pierwszym dniu pobytu wzięli udział w olimpiadzie sportowej, zabawach integracyjnych, strzelaniu z wiatrówek i łuków, ale największą atrakcją okazał się off-road. Drugiego dnia zielonej szkoły organizatorzy przygotowali dla nas kolejne atrakcje w formie zabaw grupowych („czekolada”, „mafia”…), ale główną z nich zdecydowanie był paintball. W drodze powrotnej zmęczeni ale szczęśliwi udaliśmy się jeszcze na pożegnalną kolację i Aura nie przez cały czas była dla nas łaskawa, ale to nie słoneczna pogoda jest gwarancją udanej zabawy tylko odpowiednie towarzystwo.

18 maja, 2023